Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as kar ilyen testhez kicsi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as kar ilyen testhez kicsi?

Figyelt kérdés
15 vagyok,és elég vékony típusú,57 kg vagyok 180 cm.:S és 30as kar.Szerintetek kicsi ? 2 hónapja próbálok rá edzeni,de nem nagyon látom eredményét,hízni is próbálok de az sem megy egykönnyen:D de feladni nem fogok,csak kérdezem főként lányoktól,hogy ez nektek baj lenne?:)
2012. szept. 2. 17:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt nőnöd kellett volna egy egészen picit. Vagy az edzéssel van baj, vagy a kajálással, vagy a pihenéssel.

Jah, amúgy a testépítés években mérendő, nem hónapokban, úgyogy csodát ne várj ilyen kis idő alatt.

2012. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Huh tényleg nagyon vékony lehetsz én is 180cm vagyok és 73kg de még rajtam is elférne egy párkiló izom...35-36os karom van és én azt érzem nagyon kicsinek:S Amúgy 2 hónap alatt ne várj eredményt a profi testépítők szednek fel 1,5-2kg izmot szerekkel EGY ÉV ALATT!(leszálkásítva persze)


Szóval ne add fel...sok táp.kieg meg FEHÉRJE!!

2012. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Még csináld 2-3 évig, utána méregesd a karod.
2012. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
De többet bírsz-e mint a legelején, ez a kérdés. Ha folyamatosan ugyanazon a szinten ragad az erőd is, akkor van baj.
2012. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
11%

Hagyjad má' a f*szomba a gyúrást meg testépítést, semmi köze a sporthoz.. így kajálás, meg úgy pihenés, meg ilyen fehérje, meg olyan turmix, oszt' akkora 0 az összes ilyen gyúrós k*csög, csak fel vannak pumpálva..


Ússzál le mindennap 4 km-t, fuss 8 km-t, + 400 fekvőtámasz, 400 felülés meg 200 felhúzódzkodás, oszt' szevasz.

Fél alatt úgy kiszálkásodsz, hogy a csajok csak rádnéznek, és már nedvesednek, és legalább nem csak műizmaid lesznek..

2012. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Utolsó neked ugye fogalmad nincs mekkora baromságokat írtál?! Inkább nem fejtem ki de gondolkozz meg olvass a testépítésről pár könyvet utána okoskodj...
2012. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

5#

Neked még a sajátsúlyos edzésről sincs fogalmad, hogy hogy van, mit kéne, hogyan kéne, nem hogy a testépítésről...

2012. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D
2012. szept. 2. 18:11
 9/22 A kérdező kommentje:

4.re


bírni többet bírok már mint a legelején:D

2012. szept. 2. 18:12
 10/22 anonim ***** válasza:
27%

Ti meg azt hiszitek, hogy a testépítés egy sport, pedig csak egy nevetséges bohóckodás :D


Csak nézzétek meg, milyen területeken alkalmaznak testépítő edzést, ahol fontos a jó erőnlét.

Katonaság? Nem.

Rendőrség? Nem.

Tűzoltóság? Nem.

Sportolók, pl. bokszolók, úszók, futók, atléták, kosárlabdázók, stb.? Nem.


És tudjátok, hogy miért nem? Mert a testépítés egy f*szság. Nem növeli különösebb mértékben sem az izomerőt, sem az állóképességet; Egy dologra jó: hogy jobban nézz ki tőle. Bár őszintén szólva nem tudom, hogy ki látja szépnek ezeket az amorf testű, Hulk-szerű "lényeket".

2012. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!