Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretni akarok valakit (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretni akarok valakit (? )

Figyelt kérdés

Más is érez így?

olyan sokszor érzem azt hogy oyan jó lenne ha most átölelne valaki vagy én ölelhetném át,csókolózni,ölelkezni csak összebújva feküdni,aludni csak szeretni akarok valakit. Este egy csomószor úgy alszom el hogy elképzelem h itt van velem vaaki:(

Volt már barátom,de azok a kapcsolatok valahogy sosem iyenek voltak.

Volt barátommal azért szakítottunk,mert szerinte nem szexeltünk eleget... Szóval eddig sosem éreztem azt hogy valaki ugyanúgy szeretne mint én őt. Lehet hogy azért van mert eddig csak tahókat sikerült összeszednem,de úgy szeretnék szerelmes lenni. magányos vagyok pedig vannak barátaim,eljárok szórakozni de komolyabb kapcsolatra vágyom:(

Más is van így ezzel?

16l


2012. szept. 2. 17:59
 1/6 anonim válasza:
Én nem akarok pasit, de valahol a szivem mélyén szeretném ha átölelne,csokolna...stb
2012. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*ha valaki
2012. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mókusgyilkos ***** válasza:

1: a szerelembe vagy szerelmes :D

kérdező: akadtok bőséggel.

oké cuki bújós kislány nagyon jó de mi ezen h segítsünk ? várj! küldöm az energiát. :D

2012. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kivételesen egyetértek mókusgyilkossal...
2012. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mókusgyilkos,leteperõ szöveged van!!!:D:D

Bocs az "off"-ért,tudom nem ide tartozik!:)

2012. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel bár én úgy hívom,hogy szeretethiány.És igen nekem is volt két barátnőm,de mindkettő úgy hagyott el,hogy ő nem biztos,hogy szerelmes és inkább legyen vége..Az is érdekes,hogy eléggé érzelmes vagyok és mindig olyanokkal hozott össze a sors akik még egy párkapcsolatban is szívesebben vannak sokszor egyedül és a max heti egy találkozás bőven elég volt számukra...és igen én is magányosnak érzem magam sokszor.Nem vagy egyedül. 18/F
2012. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!