Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak tetszenek még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak tetszenek még az átlagos, természetes, aranyos lányok?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és nem értem a mai világot.

A fiúknak tényleg azok a lányok kellenek,akiken több kiló smink van,éjjel-nappal maggasrkút hordó,cicit kidobós lányok kellenek,akiket megkapnak 2 perc alatt ?

Azokkal a lányokkal mi lesz,akik aranyos,szépek,természetesek ?

Ők már nem kellenek senkinek ?


2012. szept. 2. 18:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

de igen, ha te ilyen vagy akkor nekem kellenél

18/f

2012. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Akár hiszed akár nem férfiak nagy része őket keresi... Hát nem találjuk egymást ezek szerint ebben a ronda világban.
2012. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek. ;-)
2012. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Tetszene, ha létezne ilyen...
2012. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Az általad leírt alfajt meg sem szoktam közelíteni. Csak a magadfajták tetszenek nekem. 19/F
2012. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
nálam aranyos = szép, de nem szexelnék vele :)
2012. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem, mindannyiunknak a ribancok kellenek, mert szeretünk csalódni....
2012. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nekem is ők tetszenek, de nem jön össze soha, így marad a többi, bármennyire átlagosak, túl sok a macera velük.
2012. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
nekem csak ezek a lányok jönnek be.Tévhit hogy mindenkinek az agyonsminklt műcicák jönnek be..sőt a többségnek szerintem inkább az aranyos mosolygós kedves lányok jönnek be..
2012. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Mókusgyilkos ***** válasza:

ha aranyos szép természetes alatt azt érted h pufók arc meg úgy kell röntgennel kideríteni hol van az állkapocs akkor inkább passzolom :D


vmi oknál fogva szeretem a relatíve erős arcéleket :D na m1.

dehogy nem kelletek de akit 2 perc alatt szednek fel azok 1-2 körre kellenek csak gondolom te nem erre vágysz úgy h talán nem is az ő figyelmükre.

de az tény h figyelem felkeltőbbek [már ha bejön a stílusuk speciel engem nem vonzanak én inkább a punk p*csa kategóriára gerjedek :D ilyen téren.]

no para 1 jó csaj teknősnyakú pulcsiban is az :)

2012. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!