Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jók vagy gázok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jók vagy gázok a magyar pasik?

Figyelt kérdés
Már mindenhol ezt hallani és sajna én is ezt látom, kevés kivétellel rondák és bunkók vagy puhányak és lúzerek, vagy mind egyszerre. Több barátnőm már külföldi pasival van együtt. Tényleg ennyire nem találni jó pasit itthon? Azt is hallom külföldi csajok sajnálnak minket magyar nőket. És ne kezdjetek el kötözködni, akinek nem inge nem veszi magára.

2012. szept. 2. 18:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
94%
vegyes a felhozatal...
2012. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
61%

hát pl. amikor kint voltam olszországban, franciaországban, görögországban vagy ausztriában kb 1 utcán nem tudtam úgy végigmenni, hogy ne lássak 5-10 JÓ pasit. akik nem ilyen undorító divatb*zik, helyes arcuk van, jó a kisugárzásuk...


a magyar pasik nagy többségben tényleg bunkók, értetlenek és buták. ráadásul rondák is, és szerintem legalábbis a legtöbb undorítóan öltözik fel.


szóval én teljesen egyetértek veled.... nagyon kevés kivétel van.

2012. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
41%
Ez most komoly, vagy csak viccelni próbálsz?
2012. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
72%
Barinők előtt sokkal menőbb külföldivel járni, mert az "különleges". Azért, mert a latin szappanoperákban csak olajostestű macsók vannak, attól ott még nem mindenki olyan :D Amúgy csak körül kell nézni szerintem, ez is ugyanolyan általánosítás, mint hogy minden nő k*rva, csak mert csalódtál párszor. Nem vettem magamra, de ismerek pár lányt, akik csak azért jöttek össze külföldi vagy fekete srácokkal, hogy dicsekedhessenek vele, hogy nem egyszerű magyar csávójuk van :D
2012. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem, ez sajnos nem vicc. Érdekelt volna más is így látja ahogy én vagy nem, reméltem azt is valaki cáfolja, legtöbbek sajnos komolytalankodni jöttek ide. Annak köszönöm aki képes volt kulturáltan írni.
2012. szept. 2. 18:31
 6/62 Mókusgyilkos ***** válasza:
65%

jah akkor : minden magyar csaj pláza cica szén feketére szolizott szőke undormány :D

persze ez sem igaz ahogy a te állításod se :)


valószínű h a külföldi nők azon jajongnak h milyen rossz nektek egyértelmű csak keverik Budapestet Bukarestel :)

2012. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
7. válaszoló: én nem szeretnék menőzni senkivel, akár magyar akár külföldi nekem az sokkal fontosabb hogy nekem tetsszen és kiegyensúlyozott legyen a kapcsolatunk. A latin szappanokért nem rajongok, és nekem mindegy szem és hajszín. Ha látnék normális jól kinéző magyar pasit nem írtam volna ide.
2012. szept. 2. 18:34
 8/62 anonim ***** válasza:
96%

ez így van


Angliára azt mondják hogy ott csúnyák a pasik pedig pont hogy ott nem (és most lehet beszólogatni, nem fog érdekelni):

[link]

2012. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
97%
de most miért írjátok, hogy MINDEN? :D a kérdező is azt írta, hogy 'kevés kivétellel'. tehát VAN kivétel...
2012. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
100%
én egyetértek veled. külföldi magyar pasi vagyok.
2012. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!