Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok egy fiatal lányról ha luxuskategóriás autóval jelenik meg valahol? El van könyvelve sznobnak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, a családom az átlagnál jobban áll anyagilag, ez főként azon látszik hogy milyen autónk van és hogy milyen a házunk. Ezenkívül nem érzek hihetetlen nagy luxust, nem nélkülözünk, de egyáltalán nem úgy vagyok nevelve hogy bármit megkaphatok.

Mióta megvan a jogsim és ugyebár egy luxuskocsit vezetek, sokszor érzem hogy megbámulnak és néha már idegesítő. De nem tehetek róla ha ilyen kocsink van mit vezessek?


2012. szept. 2. 18:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
traktort!
2012. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ladát.
2012. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Audi A3?
2012. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat, könyörgöm!!
2012. szept. 2. 18:34
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hátőőőőőő.... ne haragudj meg, de a legtöbben ilyenkor (az irigykedők persze) azzal jönnek, hogy vagy kifogott magának egy gazdag csávót vagy simán összesz*pkodta. Tehát nem sznobnak, hanem ribancnak van elkönyvelve inkább a csaj.
2012. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Lány: - Van kocsid?

Fiú: - Van.

Lány: - És hány köbcentis a motorja?

Fiú: - 6000.

Lány: - Azta! És hány személyes?

Fiú: - 2.

Lány: - Hűha! És mi a márkája?

Fiú: - IFA.

2012. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem is luxuskocsim van, nem járok rib@ncosan, nem vagyok rib@nc se. Nincs pasim.:D Meg az tök hülyeség, h a pasi veszi az autót. Miért venne a barátnőjénnek egyből autót?! :D IQ fighterek xD A kocsi fele ilyen félrerakott pénz volt, amit 18 éves korom után kaptam meg. A másikat meg én raktam hozzá. :D

Vezess olyan kocsit, ami neked kényelmes. nem fogok azért kispolskival járni, mert akkor nem leszek rib@nc.

2012. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Pontosan tudom, hogy mit érzel.

Az irigykedőkkel nem lehet mit csinálni, egyszerűen hagyd figyelmen kívül.

2012. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nincs arról szó, hogy nekem nem kényelmes ezt a kocsit vezetni, mert imádom nagyon.
2012. szept. 2. 18:47
 10/20 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt gondolom, hogy itt egy csaj, akinek apuka a feneke alá tette a verdát. Egyik ismerősömék úgy szokták megoldani a gyereknek, hogy "oké, ha akarsz valamit, akkor a felét mi álljuk a másik felét viszont magadnak kell megkeresned munkával".
2012. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!