Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szalagavató jön, de nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavató jön, de nincsen párom. Mi lesz? HELP!

Figyelt kérdés
Hamarosan szalagavató lesz, illetve kezdődnek a próbák. Nincs párom, se barátnőm, még lány ismerősöm se, akit el lehetne hívni! Mit tegyek? Mi van ilyenkor? Nagyon félek. 17/F

2012. szept. 2. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
muszáj táncolni?én se tálcolinam.az évfolyamról 5 pár táncolt....
2012. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
Szalagavató szeptemberben??? Ejha :D
2012. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
beosztják melléd azt a lányt akinek nicns párja :D velem is ez volt mindenkinek megvolt a párja csak nekem nem aztán az egyik oszttársamat kijelölték mellém, nagyon gáz volt. Mondjuk annyiba jó volt h a csajszi táncolt, ergó vezetett rendesen és nem tűnt olyan rossznak, ellenben mindenki utálta, csúnya is volt és sonka is . Aztán szalagavi after után megdugtam a majdnem legjobb csajt az osztályból. :D
2012. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Mókusgyilkos ***** válasza:
"Doktor úr": kezdődnek a próbák. am októberbe szokták lerendezni őket amennyire emlékszek.
2012. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért van időd még keresni. Vagy beosztanak valakit melléd, vagy találsz alsóbb évfolyamon vagy a te évfolyamodon valakit. De táncolni se kötelező mindenhol.
2012. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
kérd meg egy baratnodet:)
2012. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha több lány van mint fiú, akkor a lányok előbb utóbb elkezdenek f.sni, hogy nem lesz párjuk, és menni fognak hozzád :D
2012. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint sehol sem "kötelező" táncolni. Inkább örülj, ha nem jut neked pár. Kivéve, ha imádsz keringőzni...
2012. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
kérdezd meg édesanyádat. Hátha ráér
2012. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy fiú osztály vagyunk. Tehát csak fiúk vannak az osztályban.

És nekem nincs barátnőm és szerintem addigra se lesz, mert eléggé beszari vagyok.

2012. szept. 2. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!