Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egyszer utálja a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyszer utálja a volt barátnőjét egyszer meg nem. Vagy most mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eléggé furi a dolog, mert tudom, hogy egy picit eléggé nem normális, de még 4 év után is néha foglalkoztat a volt barátnője. Mi 4 éve vagyunk eggyütt, a régivel pedig előttem egy évig volt. Szeretem a párom, megbízok benne, de amikor ilyet csinál, akkor egy picit kiakadok.

A csajszit úgy ismertem meg, hogy mivel egy faluból voltak találkoztunk vele a kocsmában. Akkor a párommal 1 hónaposok voltunk. Leültünk mellé és a lány legjobb barátnője mellé, akit ismertem. Az exéről nem tudtam, hogy ki is ő. Elkezdtünk dumálni, és csak akkor jött le nekem, hogy ki ő, amikor elkezdett a csaj nosztalgiázni, hogy hol szexeltek a párommal és, hogy ki csalt meg kit...

Ezzel a dumával véglegesen megutáltam.

Aztán kb. 2 éve kiderült, hogy mikor a párom leérettsegizett, adott a lánynak ilyet végzős kártyát - nálunk ezt barátoknak, családtagoknak szokás adni. Ezen akkor kiakadtam, de gondoltam utána, hogy közük volt egymáshoz hát azért adta a lánynak.

Tegnap pedig kettesben jövünk ki a Tescoból, mennénk az autóhoz, és látjuk, hogy ott a ribike. Pont a mi autónk mellett parkoltak. Még messze voltak, talán nem láttak minket, erre a párom elkezdi, hogy ne is menjünk az autó felé, menjünk más irányba, hiába volt nálunk 6 drb 2literes üdítő. Hogy ő nem akar találkozni vele, meg látni a képét.

No most erre mit mondjak? 4 éve szivesen beszelt vele egy asztalnal, 2 éve szivesen adta neki a kártyát, most meg hirtelen utalja? Vagy csak velem nem akar talalkozni vele?

20L



2012. szept. 2. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
ha lehetősége lenne rá akkor simán lefeküdne az exével.
2012. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak igaza van.Én is lefeküdnék exemmel mert tudom h milyen volt az ágyban és ha te nem adod meg neki akkor hiánya lessz.
2012. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ezt vele kellene megbeszéld

a kártya semmit nem jelent, ha csak barátilag adta

ez a kikerülés már érdekesebb, h miért nem akart vele találkozni

de nekem az az erős tippem, h elég bunkó a csaj, és nem akart kellemetlen szituba kerülni veletek

vagy van egy rosszabbik változat, ami te is kitalálsz

de nekem inkább az első az erősebbb tippem

2012. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem megkap minden tőlem telhetőt... Érzem rajta, hogy szeret engem, és én is nagyon szeretem őt. Csak ezt nem értem egyszerűen. A csajszival amúgy azért szakítottak, mert a lány megcsalta őt, viszont a kapcsolatuk elején csaj loholt utána, hogy járjanak, mert a párom szupi DJ volt.
2012. szept. 2. 20:18
 5/10 anonim ***** válasza:
ez nem jelent semmit és az sem h DJ volt...
2012. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de győzködd csak magad, nekem mindegy.
2012. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oke ment a pont mindenkinek, de azert meg valaszolhatna valaki, mert ez csa 3 ember velemenye eddig... Es koszi eddig a valaszokat...
2012. szept. 2. 21:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem akarja, hogy kiderüljön valami. Vagy lehet, hogy csak nem akarja látni a képét.
2012. szept. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
# 8/8 én pont erre gondolok, hogy vagy az egyik a te ötletedből, vagy a másik, vagy mindkettő... majd rákérdezek, ha egy picit lenyugszom, mert nagyon nem szeretném letámadni... Csak rágondolok erre a témára, és máris felhergeltem magam... Aki akar, az irjon.. Minden velemenyre kivancsi vagyok...
2012. szept. 3. 08:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerõs! Pasi vagyok. Szerintem még érez iránta, méghozzá többet, mint kéne, de téged nagyon szeret, ezért tett úgy, ahogy tett.
2012. szept. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!