Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiu. Nem tudom hogy bejönnék e neki, mert ő elég sok csajnak tetszik. A legnagyobb baj az, hogy neki egy csomó lájkja van a facebookon, van a profilképein vagy 70-80 lájk, még az enyémeimen csak 15-20.:/ Szerintem nem vagyok csunya, van hogy dudálnak nekem stb. Nemhiszem, hogy sokkal népszerűbb lenne nálam, de mégis.Attol félek ciki lenne neki 1 olyan lánnyal járni, aki nem olyan népszerű a facebookon. Fiúk, szerintetek?:/

2012. szept. 2. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nehogymá a kva facebook miatt ne merj kezdeményezni. Megáll az eszem
2012. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
EZ BAROMSÁG! A fiú a ciki, ha ez alapján dönt. Egy embert nem a lájkok határozzák meg. :)
2012. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
érdekes nekem 4-5 lájk van a képeimnél,még is próbálkoztam egy lánynál,és lás csodát.kedvel
2012. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát igen. Nem is szeretm annyira a facebookot, igazi személyiséégromboló.:/ Csak azért regisztráltam mert mindenkinek van.:S:/
2012. szept. 2. 21:50
 5/15 Mókusgyilkos ***** válasza:

jaj pici lány most bearanyoztad a napom :D:D

persze h lehet nála esélyed bakker kit izgatnak a lájkok :D

link a faced lájkolunk párat ha attól jobban érzed magad :)

2012. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

készen vagyok bakker

az a kurv@ facebook nélkül már nem is lehet élni???

nekem a profilképemen kb 5 lájk van a barátnőmnek meg vagy 100 és mégis tökre jól kijövünk mert nem ezen múlik h a neten mennyire vagyunk népszerűek

2012. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Mókusgyilkos ***** válasza:
44%
kérdező: szifilisze is sokaknak van nekem mégse kéne :D
2012. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mókusgyilkos, köszi de nem kell.:) Máris nőtt egy kicsit a bátorságom.:)
2012. szept. 2. 21:54
 9/15 anonim ***** válasza:

nem is ertem h lehetett ilyen kerdest feltenni..te nem erezted h mekkora hülyeseget irtal a facebookkal kapcsolatban? :D

ha bir teged, tök mindegy neki h most hany baratod,haverod van stb..:)

2012. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hova halad a világ!Lájkok alapján ítélik meg az embert.Pl??:

Lány:Szia!xy vagyok!Nincs kedved ismerkedni?

Fiú:szia,bocsnem mert egy senki vagy azzal a 10 lájkoddal,naszia.

Szent ég...ide figyelj ha rendes a srác, akkor próbálkozz, nem azon fog neki múlni hogy hány lájkod van, de egy csőgatyás páwa, aki minden népszerű csajjal smárol, akkor hagyd a francba!

És rohadtul nem ciki, ha szeret téged valaki,felvállal!

2012. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!