Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy valaki páratlan lenne és soha életében nem talál rá a viszonzott szerelem?

Figyelt kérdés
Komolyan ez már nem lehet véletlen. Mintha minden lány taszítódna tőlem, egynek sem kellek. Kezdem elhinni, hogy tényleg valami nagy baj van velem. Valószínűleg ronda vagyok, de ennél többről lehet szó. Talán a félénk, visszahúzódó, gátlásos jellemem is benne van a dologban, de néztem már milyen csúnya fiúknak van szép barátnője, akik még arcra sem tűntek valami nagynak, szóval nem is értem, hogy nekem miért nnics, amikor volt már, akki helyesnek tartott még, ha csak kép alapján is. A legjobban az fáj, hogy míg én már nem is egy lányba voltam szerelmes, addig én belém egyik sem volt viszont, mintha engem nem lehetne szeretni. :(

2012. szept. 2. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Be is próbálkoztál náluk?

Én nem vagyok egy szépség, de amióta megváltozott a személyiségem, a csajok kezdeményeznek nálam, nem én náluk xD

2012. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehetséges, főleg egy lakatlan szigeten fordul elő, ha Robinson módjára él ott az ember.
2012. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen lehetséges.

Anyámnak a testvére 50 akárhány éves és 10enéves korába volt 1 barátnője.

2012. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!