Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményeiteket várom. Igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeiteket várom. Igaza volt vagy sem?

Figyelt kérdés

Egy meleg sráccal megismerkedtem egy nyaralóhelyen,a konyha rész közös volt de külön szobában voltunk,a lényeg az hogy feljött a nő téma,és ő váltig állította hogy a nők egész mások mint a férfiak,higgyek neki mert ő aztán rengeteg nővel barátkozik.Érzékenyebbek,törődőek.Lehet rájuk számítani.


Ez mind szép lenne,de én úgy látom hogy a nőkkel is ugyanannyi baj van mint a férfiakkal,a negatív oldaluk kitakarja az erényeiket.Miért nem szoktam látni a nőket jóknak akikben egy időben hittem,talán más is van így.


2012. szept. 2. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
LOL
2012. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked van igazad. Amúgy meg lehet férfi vagy nő az illető, végső soron ember és mint ilyen vannak hibái. De csak azért azt állítani, hogy valaki azért jó mert nő, nevetséges:DD
2012. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez hülye, szerintem a lányok ha lehet még rosszabbak tudnak lenni. Nagyon tudnak ők is mondani dolgokat, oda csípni, ide csípni. Az érzékenyebb törődőbb se feltétlen igaz, mázlid van ha van olyan lány barátod aki ilyen, mert ő imád anyáskodni, de simán lehet hogy egy lány "üüü" bénának néz ha nála próbálsz anyáskodni, m mármint hogy ő anyáskodjon neked.
2012. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!