Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor felajánlkozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor felajánlkozott nekem? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

Pénteken bálban voltunk, az elején a kedvenc zenekarunk játszott akiket már 2-3 éve ismerek, a végén egy dj. Amikor egy lassú szám ment oda jött hozzám a zenekar gitárosa aki 40 éves. Felkért táncolni, én igent mondtam! Táncközben eléggé magához húzott és arról kezdett el nekem beszélni h mennyire vonzó vagyok számára és úgy megölelne, én csak mosolyogtam mert eléggé kínos volt így nem szóltam semmit, de Ő folytatta evvel a szöveggel: - Nagyon tetszel nekem, de tudom h ehhez két ember kell. És én nem tudom, hogy te mit gondolsz rólam. Ekkor azt mondtam neki hogy ilyenről nem is szabad beszélned hisz élettársad van. Mire ő erre: - Az már nem tart sokáig.

Most ezt minek vegyem? Én 18 éves vagyok!!!


2012. szept. 2. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
téged akar
2012. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
toszni (bocs ez lemaradt:)
2012. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ezt úgy vedd h hagyd a francba!!!!!!!
2012. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy körre kábé és annyi. Ne legyél naiv...
2012. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
az h meg akar fektetni utána bekamuzni h te kellesz neki és majd fű de elhagyja a nőjét de valójában távolról sem csak kell 1 extra punci. és nem ő ajánlkozott fel hanem azt várta h majd te fogsz. bocsi a kiábrándításért.
2012. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én nem akarok tőle semmit, csak nem tudom igazán, hogy hogyan kezeljem a helyzetet!
2012. szept. 2. 23:31
 7/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
verd tökön a dobverővel :P
2012. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Danusz ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy már van egy apád!:D
2012. szept. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8as ku.rvajó:DD
2012. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez tetszik! Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 2. 23:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!