Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem lehet a probléma, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a probléma, vagy az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Itt leszögezem, hogy csak NORMÁLIS válaszokat várok, ezért akinek nem tetszik a téma, azt megkérem menjen el innen, ne írjon hülyeségeket.

--

Igazából én sem vagyok egy olyan hogy álompasi. Tehát nincs kockahasam, nem vagyok az a nagy ő. Önimádó sem vagyok, de azt leszögezem, akárhányszor beszélgetek lányokkal, mondják hogy nem vagyok hülye, nem a szexre bukom, nem vagánykodni akarok a csajokkal, hanem komoly kapcsolatot akarok. Ez így van... De valahogy nem sikerül összeszednem senkit. Nincs meg az a lány, aki megértene, mindenkinek a kockahasas, hülye gyerek kell, aki piál minden este, ráadásul be is rúg. Van egy lány az osztályomban, (tudni illik, 8.-os vagyok)aki nem az a lány, hogy mindenkit felszed, jól tanul, csak 5 -ösöket visz haza a suliból. Mármost én beszélgettem vele, spontán egy témáról, majd feljött egy dolog, és mondta hogy nem bánja ha ő nem egy kockahasas emberrel jár. - (Első kérdésem) Célzás volt?! Szerintetek? - Azóta én megkedveltem őt, én nagyon belezúgtam. :) Majd egy héttel később a táborban mondta el a többieknek, hogy idézem: "Látom hogy közeledik hozzám, de én csak barátként tekintek rá" - (Második kérdésem) Lehet nála esélyem? -

Minden osztálytársam (aki lány, kivéve ő, akiről beszéltem) válogatós... felszed egyet, 1 hét dobja, majd felszed mégegyet. Magyarán Kúrva, de ki hogy gondolja.

UI: Nem az a kocka vagyok, de bevallom szeretek gépezni, és nem az a NAGYON kövér vagyok, hanem a hasamon van egy kicsi.

UI2 (A gyakorikérdés moderátorainak): Nem akarom hogy a Facebook oldalatokon jelenjek meg. Szerintem mindenki tudja mért.

Nállam van a baj?! :(

A válaszokat köszönöm.


2012. szept. 3. 01:51
 1/6 anonim ***** válasza:

csókold meg.

hajolj oda hozzá amikor ketten vagytok és puszild meg a száját.

aztán hagyd ott,hogy szia.

másnapra át fogja értékelni ezt a barátos dolgot,és férfiként fog rád nézni,hidd el.

2012. szept. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

veled semmiképp nincs gond, csak a viselkedéseddel.


amilyen most vagy, ilyenné akarnak a varázsolni a lányok amikor összejössz valakivel. Légy egy kicsit rosszabb, hogy aztán jófiúvá tegyenek. Ez nekik a kihívás.


Aki pedig mondta hogy nem kockahasasokat szereti, az egyértelműen jel. Én már tovább haladtam volna a helyedben. Bármilyen spontán jelek amiket annak hiszel először hogy az, az valóban az! :)

2012. szept. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Megírtam neki lassan 1 hete facebookon hogy kedvelem, de élőben akartam, de pesszimista vagyok. Hogy mért, és érdekel is, írj. :)
2012. szept. 3. 01:59
 4/6 anonim ***** válasza:

"akárhányszor beszélgetek lányokkal, mondják hogy nem vagyok hülye, nem a szexre bukom,"


Ezt egy beszélgetésből hogy a francba lehet leszűrni?


"és mondta hogy nem bánja ha ő nem egy kockahasas emberrel jár"


De azt se mondta hogy járna pocakos srácokkal


Egyébként a legtöbb nőt marhára nem érdekli a kockahas,ez csak egy hülye tévhit amit a média közvetít.


"Lehet nála esélyem?"


Ezt mi honnan tudjuk?Próbálkozz nála és kész,mi nem tudunk segíteni neked,ha nem jössz be neki akkor annyi,írhatunk mi bármit is

2012. szept. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a moderátor is látja, hogy ez a kérdés nem annyira érdekes, hogy kikerüljön a Fb oldalra :)))
2012. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jegyezz meg valamit: a nőkben kétféle erő munkálkodik. Az egyik az, amit a kulturális elvárások szerint működik, a másik pedig az ösztönök szerint. Ebből az utóbbi az erősebb.

Ez utóbbi a kockahasú, kocsmázós, menő, bulizós fiúk felé hajtja a nőt.


Kövér vagy. Kezdj el sportolni, rendesen enni. Foglalkozz magaddal.

2012. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!