Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye aki beszélgetni akar, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye aki beszélgetni akar, az nem feltétlenül akar ismerkedni is? (olyan szempontból)

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 01:58
 1/10 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

persze hogy nem.

nekem majdnem minden nap írnak itt gyalázó,számonkérő privátokat:).

2012. szept. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm. Megnyugtattatok kicsit. :/
2012. szept. 3. 02:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Fiúknál a "beszélgetni akarok" az csak egy kis elterelő hadművelet :D Igazából másra megy ki a játék :D
2012. szept. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja nem úgy értettem, hogy fiú ír ki ilyen kérdést. Bár szerintem ott sem egyértelműen más áll a háttérben.
2012. szept. 3. 02:08
 6/10 anonim ***** válasza:
miért nyugtattak meg kedves kérdező? mitől félsz? egy olyan ember írt rád így akinek "nem kellett volna"?
2012. szept. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De a beszélgetésből lehet megismerkedés is...ajj teljesen kivagyok :'( Tudom nem minden esetben....
2012. szept. 3. 02:18
 8/10 anonim ***** válasza:

#5


Ez mindenre igaz,nem csak a gyakorikédésekre


Nyilván néhányan nem támadnak le egyből azzal a szöveggel hogy nagyon tetszel nekik és ismerkedni szeretnének hanem bevetik ezt az álcázó taktikát így nem lesznek elzavarva egyből hanem lesz egy kis esélyük az elcsábításra,persze vannak kivételek de nem árulok el nagy titkot ha azt mondom hogy ebből kevés van :)

2012. szept. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok. Az ismerkedéshez el lehet jutni a beszélgetésen keresztül is. nem kötelező. Kettőn múlik.
2012. szept. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lila nyuszi ***** válasza:
Beszélgetés=ismerkedés...
2012. szept. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!