Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit gondoltok a volt barátnőitokről, aki megcsalt titeket?

Figyelt kérdés

Csak feriak valaszat varom.

Talalkoznatok veluk, ha netan osszefuttok, hogy viselkedtek, vagy ha csak messzirol latjatok oket, akkor elkerulitek oket? Kort is irjatok legyszi...



2012. szept. 3. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok jópofizni vele, az biztos. Engem még nem csaltak meg, de ha bekövetkezne, akkor többet nem szeretnék vele találkozni.
2012. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy lányról tudok, aki megcsalt, elég sokszor. Higgadtan és kedvesen kitettem a szűrét, utána is normális maradtam vele. Egy szórakozóhelyre jártunk, beszélgettünk pár szót, ő próbált rám mászni, mert megbánta, én pedig kedvesen elutasítottam. Aztán ez megszűnt, azóta tudunk normálisan beszélgetni.
2012. szept. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 25F
2012. szept. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
62%

Engem csaltak már meg, én viszonyoztam ezt a kedvességt, és kcittek voltunk...de amugy ha már exről van szó, volt olyan akiről csak utólag tudtam meg, szakítás után pár nappal, na vele még egy utolsór akkor balhéztam, aztán azóta se állok vele szóba... Még normál szakítás után is nehéz úgy viselkedni a másikkal, mint azelőtt...

23F

2012. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Szakitas utani elso (veletlen) talalkozaskor roviden de elmondtam a szemebe, hogy egy olcso kis cafkanak tartom.
2012. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
ha még a kapcsolat alatt derül ki és úgy határozok h szrni bele akkor nem cinkes a találkozás. ha kapcsolat után derül ki / ezért lesz vége akkor egész 1xűen nem veszek róla tudomást.
2012. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megvetem, lehetőség szerint nem találkoztam vele, közvetlen a szakítás után a lehető legjobban kihasználtam. Persze leépítettem, mert megérdemelte. 29/F
2012. szept. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerencsére nem találkoztam vele azóta, távkapcsolat volt.

telefonba mondtam felejtse el hogy mi bármikor is jóban leszünk stb (elég bonyolultan emntünk szét)

valszeg ha meglátnám ,köszönnék neki de ennyi....de ha lehetne elkerülném tuti.


mit gondolok róla? hát...nemtudom..."csak" csókkal csalt meg, de nálam ez is sok. rá pár napra énis megcsaltam, bosszúból vagy nem is tudom, hogy igenis énis emgtudom tenni. nem bántam meg. (itt uygvolt még hogy időt kértem hogy átgondoljam kettőnket)

aztgondoltam, hogy ha msot megtette, és ő tette meg először, akkor később is emgtenné, és nemérdemes komolyan terveznem vele.

meg amugy is komoyltalan volt ahozképest hogy 18 volt.

(kb egy 14-15 éves kisfruska szintjén állt)

többet vártem tőle, de ez van.


22/F

2012. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Nekem csak olyan kapcsolatom volt, amibe belefért a félrekefélés.

Egész egyszerűen nem viselném el, ha komoly kapcsolatban tenné. A komoly kapcsolathoz bizalom kell, én viszont nem bízom senkiben, ergo nem jöhet létre komoly kapcsolat. :)


Nem tudom, létezik-e egyáltalán komoly kapcsolat, ahol a felek nem csalják meg egymást előbb utóbb.

2012. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó: létezik
2012. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!