Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan Lány akinek bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan Lány akinek bejön egy tapasztaltabb, vidám, figyelmes srác?

Figyelt kérdés
Köszi, ha kort is írtok.

2012. szept. 3. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem!

a pasim pontosan ilyen. 25N

2012. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mind olyanról álmodik
2012. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem minden lány ilyen :)

(Gondolom nem köszönöd meg a választ, mert nem írok kort :)) )

2012. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyértemű... mindenkinek ilyen kell.:D
2012. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi összes választ :-) Örülök, hogy még érdekes lehet egy ilyen srác a lányoknak, bár nem érzek túl nagy tolongás magam körül...:-( Persze ezen segíthetne valaki :-)
2012. szept. 11. 15:27
 6/10 anonim ***** válasza:
ha tapasztalt vagy , akkor miért nem keresel és ismerkedsz valahol?
2012. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van olyan, akinek nem?

19l

2012. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van bizony. Van akinél a pénz is számít, sőt...
2012. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez most komoly??? egyértelmű, hogy igen! szerintem ez nem is kérdés... de én pont az ellenkezőjét látom általában a fiúknál, nagyon ritka, amelyik manapság udvarias, figyelmes, kedves, vidám és helyes. De ha van, akkor a lányok általában úgy állnak hozzá, biztos van barátnője.


18/L :D

2012. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 9-es válaszolóval:D

A vidámság az első dolgok közé tartozik, ami levesz a lábamról. A figyelmesség hosszú távú kapcsolatoknál elengedhetetlen. Ha egy srác szerelmes, akkor figyelmes, de szerintem minden normális csajnál/nőnél imponáló, ha a pasi nem bunkó, hanem kedves. Hiszen az az igazi férfi:P

A tapasztaltság nem számít be a "muszáj" listába, tehát nem baj, ha tapasztalatlan, csak nehezebb vele, és kényelmesebb egy tapasztalt sráccal.

Amúgy ezen tulajdonságok mind pozitívak, nem értem, mifajta lény, akinek nem jönnek be:)) A vidámság amúgy is pozitív kisugárzásról árulkodik, életerőről, ami létfontosságú - már nálam.

L/16

2012. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!