Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? ( többi lent )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Van egy lány és szerintem gyönyörû. Egyszerûen csak rá tudok gondolni, kell nekem és bármit megtennék, hogy a barátnôm legyen. Nem tudok úgy felmenni fb-re, hogy ne nézzem meg a képeit és álmodozzak arról, hogy ô a barátnôm. Miatta kezdtem el edzôterembe járni, hogt jobban tetszek neki. Elvileg sokat változtam külsôleg(pozitívan, mások mondták) Természetesen beszéltem is vele, de ô udvariasan lekoppintott. Ezek után nyáron írtam neki, csak kicsit ittam elôtte. Hiba volt, hülyeségekeg írtam...

A kérdés( végre :) ) Újra próbálkozzak vagy felejtsem el? És hogyan tudnám elfelejteni? Köszi ha elolvastad!:)

17/f


2012. szept. 3. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe.
2012. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit vársz hagyd vagy ne hagyd válaszokat?

Ha kitartó vagy ostromold ameddig akarod,már pedig ha gyúrtál miatta valószínű az vagy,ha összejön majd megállapítod te magad hogy megérte-e.

2012. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha lekoppintott, akkor valószínű hogy nem vagy az esete. Hogy hülyeségeket írtál, az se volt jó pont számodra. Sztem mondd meg neki kerek perec, hogy mit érzel iránta,tudom hogy nem egyszerű, de szedd össze a bátorságodat. Még van reményed végül is..:)
2012. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mondják h egy lány az első találkozás első 5 percében megállapítja egy fiúról, h valaha az életben fog-e vele járni, vagy van-e nála esélye. Ez tudott ("helyeselt Irri":D). Szerintem felesleges tovább próbálkozni, meg ha egészvéletlenül összejönnétek, az sem vszínű így h oylan rózsaszín lenne. Úgy lehet elfelejteni, h keresel egy másik hasonlóan gyönyörűt, akinek te is bejössz.
2012. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm..:)
2012. szept. 3. 14:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!