Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Július 19. -én bevettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Július 19. -én bevettem a 72órás tabimat, és még azóta mindig nem jött meg, lehetséges h nem hatott a tabletta? Mit kéne tennem? Július 25. -én csináltam terhességi tesztet, és azt mutatta, hogy nem vagyok terhes.

Figyelt kérdés
Nem tudom mitévő legyek,és nagyon félek :\\
2009. júl. 28. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mély levegő, hideg fej. Ezt már átéltem én is. Az nem jelent jót, hogy még nem jött meg, viszont a teszt eredménye a jó oldalt erősíti. A tesztek viszont kicsit bizonytalanok (pláne ennyi nap után), még egyet vagy kettőt kellene csinálni. Mikor kellene megjönnie normál esetben?
2009. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy ez most nem válasz a kérdésre. De ez olyan igazságtalan,hogy állandóan rettegni kell attól,hogy teherbe esünk...mennyivel könnyeb lenne az élet ha valaki terhes szeretne lenni akkor az lenne ha nem akkor pedig nem :S:S annyira jó lenne
2009. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sajnos lehet hogy nem hatott. korai volt a teszt. leghamarabb két héttel az eset után mutatja ki a terhességet, de inkább 3 hét.
2009. júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!