Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3hónapja szexeltem a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3hónapja szexeltem a barátommal és miután elment folytatta és elszakadt a gumi. Mindig megjött akkor igaz nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%
Ki jött meg?
2012. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
3 hónap után már több jele is mutatkozik a terhességnek, szóval szerintem nem vagy az.
2012. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nézesd meg magad 1 nőgyógyásszal ha nem estél teherbe.. peace
2012. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nincs semmi jele..

miért menjek nődokihoz?

2012. szept. 3. 15:21
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Vegyel egy terhessegi tesztet, ha nem magadert, akkor az en kedvemert. Aztan meglatod mi a helyzet. Amugy jelzem a terhesseg alatti verzes GYAKRAN jeletkezik nagyon sok nonel, s ezt osszetevesztik a havi ciklussal, szoval irany tesztet venni
2012. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Es ezt is hozzatennem:

Menstruáció” a terhesség alatt többféle okból léphet fel:


a fogantatás viszonylag későn történik, ezért a “szokásos” időpontban leválik egy kis darabon a méhnyálkahártya

a szervezet “emlékszik” rá, mikor kéne megjönnie, ezért a menses időpontjában a megszokott tünetek lépnek fel és minimális vérzés is jelentkezik

hormonális okokból lép fel vérzés, ami nem “igazi” menstruáció, és nem is teljesen abban az időpontban jelentkezik, hanem az első harmad folyamán bármikor

2012. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

oké veszek

amúgy mindig pontosan jön meg és ugyan olyan erősségű a vérzés mint az eset előtt meg ugyan úgy görcsöl a hasam szóval semmi nem változott csak picit félek.... am köszi a válaszokat

2012. szept. 3. 15:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy terhes.
2012. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
akkor lehetek így az???
2012. szept. 3. 21:07
 10/12 anonim ***** válasza:

NEM

NEM

NEM

NEM

NEM

NEM

NEM

2012. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!