Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti veletek fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti veletek fiúk voltak már erőszakosak, durvák?

Figyelt kérdés

Tehát hogy akartak vmit tőletek, vagy egy pedofil......

Mindent szívesen várok!!!



2012. szept. 3. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Én a volt barátnőmet 3szor megöltem.
2012. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Velem még sosem fordult elő ilyen és remélem nem is fog.
2012. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen, voltak..soha nem is felejtem el...
2012. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 walk w1th mee ***** válasza:
100%
Ismerek olyat aki megpofozta barátnőjét és most tiltják az anyjáék tőle..
2012. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egy kezemen meg tudom számolni, hányszor voltam eddigi életem során bulizni (19 vagyok). Egyszer egyedül ültem az asztalnál (a barátnőim pont nem voltak ott), erre oda jött egy nyomi alak, elkezdett fogdosni, ölelgetni, és rángatni, hogy menjek már táncolni vele, amikor mondtam, hogy hagyjon békén egyre erőszakosabb volt, egy másik barátnőm "szedte le rólam" xD. Eléggé gáz volt, nem is járok ilyen helyekre többet...
2012. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem volt ilyen és én elég bátran mászkálok éjszaka is az utcán egyedül pedig sok beteg ember van de ha megtámadna szerintem elbírnék vele ha csak nem többen vannak akk szívás... egy ismerősömet követte egy pasi aztán a villamoson mellé ült és elő vette a farkát és mikor a csaj leszállt ment utánna de szerencsére felhívta a barátját és leszállt róla
2012. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Buliban voltam, ott volt egy srác, aki előtte udvarolt. Be volt rúgva, elmentünk táncolni, aztán elkezdett tapizni, le akart smárolni, nem engedtem. Erre azt mondta, miért nem, hiszen úgyis minden lány kur.va. Erre felpofoztam, ott hagytam, elindultam a mosdó felé, ő utánam jött, elkapott, rángatott, nekidobott a falnak, rám nyomult, tapizott, csókolgatta a nyakam. Nem bírtam vele, mert 10en éve judozik, annyi szerencsém volt, hogy jöttek a barátaim, és hármójuknak sikerült leszedni rólam. Ez most volt 3 hete, elég friss az élmény...

18l

2012. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
juj... :(
2012. szept. 3. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!