Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolat egy osztálytárssal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plakát kérdése:

Kapcsolat egy osztálytárssal?

Figyelt kérdés

17/F

Van egy lány az osztályomban akit már lassan 12 éve ismerek és bele vagyok zúgva. Ez a szerelem nem rég alakult ki bennem iránta, de most már egy kicsit gáz lenne elmondanom neki. Amúgy is nagyon visszahúzódó típus vagyok. Plusz még az osztálytársam is egyben. Az osztályon belüli románcokról sok jót nem hallottam. Neki még sohasem volt pasija, pedig általánosban valentin-napon verekedtek "érte". Tavaly elkért tőlem egy sulival kapcsolatos dokumentumot facebookon, osztálykiránduláson egy közös témával támadott le (videójátékok :P). De összesen kb. ennyi is a beszélgetéseink száma. Amúgy nem jön oda hozzám beszélgetni, én sem. Milliókkal több ismerőse van, mint nekem, szóval lehet, hogy csak kedves és jobban szociálódik és ezért beszél velem, nem azért mert esetleg érez valamit irántam. Persze erre választ csak egy úton lehet kapni, de kizárt hogy tovább romboljam a gyenge kis lelkemet..... Na szóval tapasztalatokat, tanácsokat, stb. szívesen várok!



2012. szept. 3. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

hülye vagy...

milyen kapcsolatról beszélsz ?

oda se mersz menni hozzá jóformán ... ez neked kapcsolat ?

am meg nyugodtan.. kit érdekelnek a többiek :D?

2012. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj... én 2 éve zúgtam bele az egyik fiu osztalytarsamba és hát, ez részérol viszonzott volt, igyhát belevágtunk....nemmondom, hogy nehéz, de azt se, hogy konnyu...

Pl.: Ha féltékeny tipus vagy, akkor nemigazán ajánlott osztálytársi kapcsolat, mégpedig azert mert egy osztalyba alltalaban mindenki hulyul mindenkivel és hát na...lehet neked nemesne jol, ha mással látnád a csajodat szórakozni...vagy o latna teged massal...

Másrészt jó, mert sokat láthatjátok egymást, egyutt tanulhattok, házizhattok...ezek mind jo okok a talalkara...szoval a jo resze a mindennapi talalkozas, s igy jobban meg is ismerhetitek egymast..

Ja, eszembejutott meg egy "rossz" ok...nagyon hozzászoksz a jelenletehez, s ha már pár napra elutazik, vagy nemtalalkozhattok, iszonyuan fog hianyozni abban a par napban is, mert annyira megszoktad, hogy folyton latod mit csinal, folyton ott van 5-6 meterre toled :):)

2012. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18/L 17:18 vagyok
2012. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Tegyél érte! Nem fog a sült galamb az öledbe repülni. A lányok szeretik, ha a fiúk teszik meg az első lépést.. ha így folytatod, mással fog összejönni.. szerintem lehet, hogy rád vár és azért nincs barátja még mindig. Amúgy az igaz, hogy az osztálybeli kapcsolatok nem mindig sülnek jól el, de ismerek olyat is, akik 9.-ben jöttek össze és már 7 éve együtt vannak.
2012. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az egyik rosz példa pont a barátnőjével történt. Összejött az osztálytársával aztán az osztály és az iskola előtt nem mertek semmit sem csinálni. Külön padban ültek, keveset beszéltek, stb. És vége.

@1. A kérdés, hogy kapcsolat kialakulhat-e? Nagyon szívesen beszélgetnék vele, de ez 12 év után elég kínos.

2012. szept. 3. 17:36
 6/8 A kérdező kommentje:
@2. Jó hallani ilyen esetről is. Sajnos itt nem hiszem, hogy viszont érez. Nem vagyok egy férfiideál.
2012. szept. 3. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De a leírtakból egyelőre azt derül ki, hogy még sehol nem tart a dolog. De ha nem mersz, nem is fog sehol sem tartani...

Ha úgy érzed, hogy kikívánkozik belőled ez a dolog, akkor mindenképpen próbálkozz nála, hogy kiderüljön Ő mit érez irántad...


Ha pedig már arról van szó, hogy esetleg kapcsolatba kerülnétek:


Én csak akkor ajánlom ezt a kapcsolat dolgot, ha tényleg Ő is így érez irántad és erősek az érzéseitek..


Én is 17 évesen jöttem össze egy osztálytárssal. De a szakítás után rémálom volt az egész, mert az osztály két részre szakadt: volt, aki neki "hitt", és volt, aki az én pártomat fogta..

Meg arról már nem is beszélve, hogy az 1 év alatt imádtak beleszólni a kotnyelesek... Nem volt jobb dolguk... :D


Ugyhogy nagyon meg kell gondolni szerintem :) Nem kis döntés...

2012. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NE!
2012. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!