Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 24 évig nem csajoztam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 24 évig nem csajoztam, hogy fogom tudni bepótolni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy élsz még 24 évet, tehát hajrá! 48 évesen csak nem halsz meg uh van időd megtanulni.
2012. szept. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 EagleHUN ***** válasza:
A 70 éves nagyapám is becsajozott özvegyként, ne legyél béna.
2012. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Messze vagyok még a 40 meg 70 évtől ugyan, de alapból bénának számítok azzal, hogy tapasztalatlan vagyok. A bénákat nem szereti egy lány se, ezért nem is érzem magam esélyesnek bárkinél is.
2012. szept. 3. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:

:(:(.. bepótolni ezt már sajnos sehogy, ha csak valahogy nem ugrassz vissza az időben. Sajna.


Úgyhogy valahogy el kell ezt fogadnod, belátni hogy így alakult, szóval jó közérzet hogy ez ne zavarjon. Éss aztán hát, kezdheted a 0-ról, valahol el kell kezdeni. Először valószínűleg úgyis lesznek kudarcaid, csalódásaid, de hát ez ezzel jár. Persze lehet első párból szerelem és happy end.


Amit mondtál, értelemszerűen nem vagy tapasztalt mert nincs tapasztalatod, ahhoz az legyél ahhoz meg szerezni kell, amivel meg vele jár hogy lesznek rosszabb tapasztaltok is. De másképp nem megy, ezt úgyse se tudod sehogy kikerülni.


Illetve nem mintha lenne más módja, mert valamikor oda kell menned/beszélned kell/rá írnod x lányra az is egy tapasztalat lesz. Aztán majd kupálódsz. Én is elég későn kezdtem, illetve igazából én se csajoztam 23 éves koromig, és ami azt illeti most sincs bnőm, de pont ezt érzem, hogy "naa ezzazz tudtam,, mert persze hogy ennek lesz böjtje hogy nem csajoztam korábban."


És most van egy tök jó lány aki tetszik, de így tapasztalatok híján azért elég nehéz dolgom van, meg alapból változik a viselkedésed ahogy egyre többet csajozol, stb. Amit nem tudsz imitálni, mert még nem történt meg az a dolog amitől olyan lennél, nem tudod milyen lenne. Ezt úgyis érezni fogod, jön magától.

2012. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És ilyenkor átkozom is a múltat, miért alakult így, hogy dögölne meg. De mondom, túl kell lépni ezen, úgyse tudsz mit csinálni, az hogy béna vagy meg hát, azzal se, majd fejlődsz.


És tényleg olyan rossz, régen is egy rádiós műsorban halottam, hogy óh de jobb azért ha már fiatalabb korban átesnek ezen-azon hogy később ne érje olyan csalódás, meg nehezebb lesz, és tényleg. Persze az is lehet ha minden másképp alakul, nem ismerkedek meg ezzel a lánnyal, szóval nem mondom hogy feltétlen visszacsinálnám, hanem inkább összekombinálnám a kettőt. A múltat megváltoztatnám a jelen maradna.

2012. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!