Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyarázza valaki?

Figyelt kérdés
Olvastam a cukorgyantáról, és arról, hogy ez a gyanta fajta a legjobb az intim területek gyantázására. Tudna valaki valamilyen tanácsot adni h h csináljam, mire kell számítani, és h milyen lesz utána? 19F

2012. szept. 3. 19:38
 1/2 Rs. ***** válasza:
Nem direkt mondom, de szerintem először menj el rendes gyantázásra..
2012. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajat tapasztalatom errol nincs, de talaltam neten valamit, bevagom neked, talan hasznos lesz:

"Én már pár éve használom a cukorgyantát, többnyire intim helyeken ill. hónaljon. Eddig semmi panaszom nem volt rá, és még az erős szálakat is eltüntette, ráadásul még a bőrömet sem sértette fel. Magamnak kotyvasztottam otthon:


2 csésze kristálycukor (800 cl)

1/4 csésze citromlé (100 cl)

1/4 csésze víz (100 cl)


A hozzávalókat összeöntöd egy főzőedényben, kicsit összekutyulod, majd közepes lángon főzöd, közben kevergeted. Világos gyömbérszínűnek kell lennie (amikor elkezd forrni, a habján látszik, hogy kezd sárgulni), akkor lesz kész. Ez kb. 15 perc alatt van meg.


Én a végén még úgy szoktam ellenőrizni, hogy egy kanálba veszek belőle egy keveset, öntök rá egy kis hideg vizet, és ha olyan zselés, nyúlós az állaga, akkor jó. Kis üvegcsékbe szoktam ilyenkor önteni, majd megvárom míg kihűl. A mikróban gyorsan fölmelegíthető, 20 mp alatt. Én az anyagos lehúzócsík híve vagyok, de biztos működik hidegen is. Sok szerencsét, ha esetleg kedvet kaptatok hozzá."

2012. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!