Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e esélyem a lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e esélyem a lánynál?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek!

A kérdés adott. Ma suliban láttam meg. Eléggé megtetszett, és sikerült elérnem, hogy egymás mellé üljünk az osztályban. Mindig néztem Őt. Persze nem feltűnően. Aztán egy idő után azt vettem észre, hogy birizgálja a haját, gyakran néz Engem, és lóbálja a lábát.

Mivel nem volt még barátnőm, és nem is vagyok nagy csajozógép ezért van ez a kérdés. Nem tudom, hogy ezt vehetem-e "jeleknek", amiket viszonozhatnék.

Örülnék már egy barátnőnek!

Válaszaitokat köszönöm!:)

19/F



2012. szept. 3. 19:49
 1/10 Rs. ***** válasza:
Veheted ezt jelnek ! :)
2012. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Öh rendben, csak kicsit félek... :)
2012. szept. 3. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem veheted jelnek,lazán dumálj vele,mosolyogj rá,a lányok szeretik ha a pasi kikezd velük,és nem egy bunkó aki állandóan csak bámul.Aztán vagy elutasit vagy jól fogsz járni.Sok sikert. 18/L
2012. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Pont az elutasítástól félek... :)
2012. szept. 3. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:

A lányoknak mindig az a bajuk h MÉRT CSAK NÉZ!!? :D veheted jeleknek simán, főleg ha még hajlandó is volt melléd ülni :D

Ha nem mersz odamenni , birkának fog nézni és megint bebizonyosodik számára, hogy csak nézni tudsz, tenni nem :D

nekem is mondták már utólag, h végre odajöttél már :D

Hát vicces :D

22F

2012. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól soha ne félj,akkor majd bepróbálkozol egy másik lánynál.Ha attól félsz,hogy elutasit akkor más lánynál is félni fogsz és soha nem kezdesz ki senkivel.Azt meg te sem szeretnéd ugye?amúgy az első elutasitás még nem jelent semmi rosszat...mond neki h szép,és hogy nagyon tetszik neked...hátha felvillanyozódik és meggondolja magát.
2012. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen a lányoknak baj ha a fiú csak néz,mert szerintem kezdjen ki ő velem először ne nekem kelljen odamenni...nagyon elkényelmesedtetek nem gondolod?! 18/L
2012. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nos oké! De, hogy egymás mellé ültünk... Az úgy volt, hogy ment volna hátra de nem volt már ott hely és csak ott elől volt. Rákérdeztem, hogy mellé ülhetek-e? Azt mondta igen.

Aztán tök happy voltam, és utána jöttek ezek a "jelek".

Remélem sikerül!:)

2012. szept. 3. 20:09
 9/10 anonim ***** válasza:
csak, ha én le nem csapok rá előtted.. de nem teszem, ugyhogy van esélyed
2012. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelj! Egy baráti jó tanács: felejtsd el vajon bejössz e a lánynak! Ha ezen múlik a boldogságod, akkor elcseszed. A világ végtelenül hatalmas teli jobbnál jobb nőkkel. Ha az egyik nem nyitott rád, az ő baja... így állj hozzá! Talán kegyetlenül fog hangozni, amit mondani fogok, de neked is meg kell tanulnod Férfinak lenni. A mai társadalom megpróbál minket srácokat elpuhítani. Növeld meg az önbecsülésedet, és hidd el, hogy megérdemelsz bármilyen nőt! A stílus, a tekintet, a gondolkozásmód az öltözködés... ezek mind számítanak. Azért merek erről beszélni, mert már bizonyítottam ezen a téren. Sok sikert!
2012. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!