Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, aki közületek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aki közületek nem szőrteleníti a popsiját, az miért nem teszi?

Figyelt kérdés
Esküszöm ennél kiábrándítóbb nincs is, amikor odakerül a dolog, és ott szőrös a leányzó. Ilyenkor ki tudnék futni a világból...

2012. szept. 3. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
43%
Főleg akkor amikor a kijáratot nyalogatja a ffi...
2012. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
Én még a szőrös puncit is tolerálom, ha igényes, de a szőrös popsi az KÖNYÖRGÖM NE! (és ha ez a kérdés már 1 lányt rávesz arra, hogy ezzel foglalkozzon, akkor megérte kiírni...)
2012. szept. 3. 20:14
 3/64 anonim ***** válasza:
88%

Mert nem tudom ott normálisan leszőrteleníteni.

A barátomat meg hál' Istennek nem érdekli. És nem neked kell megfelelnem (szerencsére), úgyhogy nem is különösebben érdekel, hogy te kifutsz-e a világból tőle vagy sem, mert jó eséllyel sosem fogod látni a fenekem.

2012. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ilyenkor tényleg fuss ki a világból! Remélem, egyszer farkasszemet nézel a fenekemmel és indulsz is rögtön. ))) Tudod ki fog neked mindenhol szőrteleníteni...
2012. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
72%

ugyan már nincs ott olyan sok szőr.ha tiszta akkor főleg nincs vele baj.és miért kéne tolerálnod a szőrös puncit?

mind1 csak tiszta legyen

2012. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Btw szőrös popsira nem is vagyok kíváncsi, szóval ezt az önigazoló beszólást, amit felém intéztél, hanyagolhattad volna.

2012. szept. 3. 20:20
 7/64 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekes, hogy a szőrös punci jöhet, a szőrös popsi nem.... Erre azért kíváncsi lennék, hogy miért?!


Amúgy azért nem szőrtelenítem a popsim, mert nem tudom rendesen. Egyszer elvágtam magam, azóta nem merek próbálkozni. Ennyi. Egyelőre pedig nincs akit érdekeljen ez...

2012. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
29%
Én sem értem, lány vagyok, kb 4 húzás a borotvával és kész, nem hiszem el hogy van lány aki erre nem képes. Elég fura mikor punci csupasz a popsi meg szőrös :/
2012. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
A szőrös punci számomra úgymond normális, belefér a "nőiesség" fogalmába nálam, (attól függetlenül, hogy a huszonéves koromnak köszönhetően a csupaszt/fazonírozottan preferálom) viszont a szőrös fenék számomra abszolút illúzióromboló. Ezért :)
2012. szept. 3. 20:27
 10/64 anonim ***** válasza:
78%
Hát én mondjuk pont szőrtelenítem, de ,egértem azokat a nőket/lányokat, akik kihagyják azt a területet. Bár eddig egyszer sem fordult meg ott egy barátom sem, így nem is értem, hoy ha annyira zavar, akkor minek mész arra?
2012. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!