Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen jelei vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen jelei vannak annak ha csak szimplán kedvelitek a srácot? És milyen jelei van annak, ha szívesen járnátok vele?

Figyelt kérdés

köszi :)


f


2012. szept. 3. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva szívesen beszélgetek a fiúkkal, de aki tetszik is nekem, vele máshogyan, kicsit izgulok és remeg a hangom. Őt szoktam nézni is, néha mosolygok is rá. Amúgy milyen srácra gondoltál? Akit ismerek azzal így viselkedek, meg próbálok a közelében lenni, néha megérinteni nem feltűnően, csak véletlenül. Ha nem ismerem, akkor csak szemezek vele, mosolygok rá. Remélem segítettem:) amúgy ha történt veled ilyen, hogy nem tudtad eldönteni, hogy tetszel-e neki, akkor leírhatod és segíthetek "megfejteni".

16/L

2012. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak nézz a szemébe, az mindent elárul. :)

Ha egy csaj szerelmes egy fiúba elgyengül ha a közelében van, máshogy tekint rá. Ha beszélgetnek mindig a szemébe néz, soha nem veszi le róla a tekintetét. Remeg ha átkarolják. :)

Én is nagyon szeretek egy fiút, és lassan megőrülök annyira vágyok rá :(

17/L

2012. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A srác én lennék, csak tetszik egy lány és nem tudom, hogy mennyire kedvel, mint ismerőst vagy többet érez
2012. szept. 3. 22:04
 4/6 A kérdező kommentje:
szívesen néznék a szemébe, de jelenleg nem tudok, más városban lakunk s nem nagyon tudunk egyenlőre találkozni, de majd megoldom :)
2012. szept. 3. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én ha párommal, ha szimplán egy barátommal beszélek, akkor is a szemébe nézek. Ha tetszik valaki, akkor zavarba tud hozni, mert amúgy nem jövök könnyen zavarba.
2012. szept. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én saját tapasztalatból velem volt már olyan, hogy belenéztem egy srác szemébe elmosolyodtam és össze estem a srác segített fel és amikor a többiek elkezdtek röhögni azt mondta hogy úgy röhögjetek rajta, hogy a barátnőm és megcsókolt.Szóval látni a szemén ezt elmondta a csók után.
2013. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!