Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elgem van hogy mindig beégek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgem van hogy mindig beégek az előtt aki tetszik. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
pl nem birom visszatartani hogy ne piruljak el vagy ne jöjjek zavaba ha olyannal találkozok vagy beszélek aki tetszik. előtte mindig figyelek hogy ne mondjak hülyeséget, meg egyáltalán mondjak-e valamit meg aki tetszik álltalába ahoz nem nagyon merek közeledni, meg felvenni vele a kapcsolatot (beszélgetni) mit csináljak?

2012. szept. 4. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Érdekes, én sem vagyok egy nagy szám, sosem tetszettem különösebben az embereknek, de valahogy pont ezért már nem is érdekeltek. :D Szóval én simán beszélgettem bárkivel, akinek volt kedve velem beszélgetni, helyes volt, vagy csúnya, nem számított, ha jól el tudtunk dumálni, akkor bárkivel bármiről. Nem nagyon volt vesztenivalóm. :)

Mondjuk tény, hogy semleges, nem randis/romantikus dolgokról volt szó, és amikor egy nagyon helyes srác csak úgy mellékesen nekem szegezte a kérdést, hogy na pl nekem ő tetszik-e? akkor semmi okosat nem tudtam mondani, mert még a barátnője is ott ült mellette, és erre mégis mit tudsz mondani, amikor egy tök helyes, jófej srác ilyet kérdez tőled úgy, hogy ott ül a gyönyörű barátnője, te meg csúnya vagy? :D De más témák esetén simán eldumálgattam mindkettőjükkel. :D


Vedd lazán, nincs jelentősége, csak úgy mintha akárki mással dumálnál. :D

21L

2012. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!