Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályba, és nagyon rendes, minden lánnyal, kevés fiú barátja van, mert a fiúk nem bírják a fejét... szinte minden lánynak bejön, lehet azért... egy osztályba járok vele, minden nap beszélünk facebookon. most a suliba, egymás mellett ülünk, meg nevetünk az órákon meg minden. amikor kettesbe lettünk véletlen, dadogni kezdett... akkor most tetszem neki? én nem nagyon tudom az ilyen jeleket levenni... egyik barátnőm mindig azt mondja, hogy tetszem neki, de nem hiszek neki mert még sose volt barátom. szerintetek?
2012. szept. 4. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Feltehetőleg
2012. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem biztos
2012. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát drágám ezt csakis te meg a fentemlített srác tuthatjátok...
2012. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha minden lánnyal jóban van, és Veled is, akkor nem teljesen biztos. De ha a barátnőd ezt mondja, akkor lehet benne valami, ezt a külső szemlélők mindig jobban látják ;) figyeld pár napig a srácot, hogy úgy viselkedik-e a többi lánnyal, mint Veled, esetleg kérdezd meg a többi lányt, velük is beszélget-e facebookon, sulin kívül. Drukkolok Nektek! :)
2012. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi... amúgy igazából, ezt most egy barátnőm szemszögéből írtam, mert nem hisz nekem... én vagyok a bizonyos barátnő, aki mondja, hogy tetszik a srácnak... szóval itt a barátnőmről van szó, de nem képes nekem hinni, köszi a válaszokat :))))
2012. szept. 4. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Te aztán tényleg egy jófej barátnő vagy! :) aranyos, hogy így segítesz nekik. Szurkolok a párnak!
2012. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!