Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy nálam 1évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nálam 1évvel idősebb srác mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 vagyok a srác 14lesz most jött a sulinkba ,de az egyik barinőm osztály társa volt és tőle is már és mástòl is hallottam ròla és már sokszor láttam és kb. 4 hònapja tetszik ma is meg tegnap is nézett és kicsitt mosolygott ez mit jelenthet?És mit tudok tenni ,hogy mondjuk oda jöjjön hozzám?vagy valamit mondjatok amivel szerintetek tudtok rajtam segíteni:) előre is köszönöm

2012. szept. 4. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle a következőt:

"Táncolt már valaha az Ördöggel sápadt holdfénynél?"

2012. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg jelöld be facebookon és a többi már menni fog magától.. VAGY menj oda hozzá te :D
2012. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm csak az oda menéssel az az 1 gondom,hogy félénk vagyok és nem akarom magam leégetni:(
2012. szept. 4. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Égess boszorkányt.
2012. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
égessek boszit?ezt nem értem :// de azért még várom a válaszokat :)
2012. szept. 5. 14:30
 6/7 Menedzser ***** válasza:
meny odaaaaa egy 14 éves srác úgyse fog hozzád odamenni
2012. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Menedzser ***** válasza:
*menj :P
2012. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!