Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső oldalak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalak, akik otthon vannak a témában segítenének?

Figyelt kérdés

Szoval az van, hogy ugye, ha írsz valakinek az többségében vissza se ír ... Mégis mivel növelhető az a ráta, hogy legalább visszaírjanak? Valami sablon szöveget ? Miket szoktatok írni? Mert én írok alap dolgot, hogy szimpatikus stb... hogy ne legyek tolakodó se, meg azért írjak is valamit, meg megadjam a lehetőséget, arra, hogy ő döntsön, válaszoljon, de ezek szerint ez nem túl jó.


22F


2012. szept. 4. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

nem a szöveggel van baj,hanem azzal hogy nem tetszel nekik.

csak tengnek lengnek de nem tudják mit akarnak.a tökéleteset várja mind2 nem,és ha van jelentkező vissza utasítják,mert nem feltétlen a tökéletes

2012. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk tény, hogy a kép ami ki van rakva nem tökéletes, mert nincs időm fényképezkedni a tükörben mint a sok ...nak, de attól még egy választ írhatnának, hogy bocs de nem...Akkor úgy látom csinálnom kell egy normális képet.
2012. szept. 4. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
az nem árt.de rengeteg fiú nem szeret/tud fényképezni.sokat számít.én ezen is buktam el....
2012. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akárki akármit is mond, mégis csak a képet nézi meg mindenki legelőször szerintem és csak utána olvassa el az adatlapot, ha egyáltalán eljut odáig hogy elolvassa.

Én lányként írtam magamról alapdolgokat (pl. mit szeretek csinálni, stb) és a végére odaírtam egy teljesen lényegtelen de mégis figyelemfelkeltő infót, hogy imádom a palacsintát. :) Erre írt egy srác, hogy ő is imádja és elkezdtünk beszélgetni. Annyi jól sikerült, hogy ma már ő a barátom. :)

Szóval én azt mondom, hogy nem kell mindig teljesen komoly dolgokról beszélgetni elsőre, ja és a kiszemelt személy adatlapjáról válassz valamit ami jó kiindulási pont lehet.

Persze a nagy többség nem ír vissza, hát ezt el kell fogadni, ezzel jár.

2012. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vajon öltönyös kép jó lehet feltölteni? Mert a legfrissebb kép az olyan, és nincs is sok kedvem csücsörítve fényképezkedni a tükörben....
2012. szept. 5. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:

lehet jó is, de lehet hogy túl komolynak gondolnának az alapján

nem is kell a tükörben csücsöríteni, valami normális, egyszerű kép is megteszi

2012. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát az öltöny az a munkaruhám éppenséggel.
2012. szept. 5. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:

A 90% sehogy sem fog visszaírni! Legyél vicces jófej de ne tolakodó. A legjobban bevált módszer az az amikor valami tök másról kezdesz beszélgetni. Akkor sokkal jobb eséllyel indulsz.

Egy nő egyszer azt írta h ő ronda de érdeklődik. Erre írtam h ne mondjon ilyent mert azt majd a férfiak eldöntik. Aztán lett belőle egy 6 hónapos kapcsolat, pedig nem azért írtam neki h felszedjem.

2012. szept. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!