Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen elképesztően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen elképesztően önérzetesek a nők?

Figyelt kérdés

Egy neki nem tetsző szó (semmi trágárság, vagy ilyesmi) azonnal törölt az ismerősei közül.


Most komolyan normális az ilyen?



2012. szept. 5. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ronda vagy
2012. szept. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert: lányok. Bocs, pontozz le, ennél jobb választ nem fogsz kapni úgyse, max, hogy terhes vagy, stb..
2012. szept. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Összedőlt a világ, mert törölt az ismerősei közül? :D Ha beszólogatsz, akkor ne csodálkozz. Én is törlöm az olyanokat, akik pofátlanul beírnak hülyeségeket a bejegyzéseimhez, vagy akár chaten sz*rakodnak...
2012. szept. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki:) Egy hülyével kevesebb ismerősöd van, ez csak jó hír.
2012. szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már amúgy is unta a bejegyzéseidet és ez volt az utolsó csepp.

De úgy látom, a te önérzeted sincs jól, ha ez ennyire felbosszantott, hogy körkérdést kreálsz belőle.

2012. szept. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs de erről ez jutott eszembe :D


[link]


amúgy meg szarni kell rá :D

2012. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne bándd, egy hülyével kevesebb. :)

Nagyon sok buta, felszínes lány van fb-n, én már odajutottam, hogy saját magam törlöm némelyiket. Nekem normális lány kell. :)

2012. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!