Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom ezt elhinni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom ezt elhinni?

Figyelt kérdés
A barátaim azt mondják hogy szép vagyok , meg más is mondta már. Sőt hogy ez is szép benne, meg jó, stb... De én nem úgy látom. Próbálok változtatni magamon, de azt mondják hogy attól félnek akkor se tudom majd elfogadni magam és nem látom majd szépnek magam. Miért van ez? Hogy fogok így tetszeni akárkinek is?
2012. szept. 5. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mért nem vagy iskolában?
2012. szept. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet munkanélküli vagy egyetemista mert nekünk jövőhéten kezdődik:) A kérdésre válaszolva nekem is voltak ilyen gondjaim mindig máshoz mértem magam, hogy ő jobb és sikeresebb aztán rájöttem, hogy ez csak az én agymenésem rohadtul nem ez számit és tök hülyeség
2012. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyetemisták ilyen hülyék lennének? :S
2012. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell lehülyézni csak mert önbizalomhiányban szenved.

Ha azt mondják szép vagy, akkor hidd csak el nekik, fogadd el magad, végülis vannak csúnya emberek , akik tényleg nem szépek, de bennük is lehet találni olyat, ami tetszik benne az embereknek....

2012. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod az a baj, hogy Te akárkinek akarsz tetszeni. Valakinek akarj tetszeni. A többiek meg úgy fognak látni amilyen vagy.

A sok celeb az ország szépítőszereit is magára kenheti, akkor sem cserélném el a párommal őket.

Mindegy, hogy fiú, vagy lány. Valakinek akarj tetszeni, és ha valakinek tetszel, akkor nem kell elmenni új melleket varratni, meg feneket és szájat feltöltetni, úgyis boldog lehetsz. Találd meg az akárkit és nem érdekesek a valakik.

2012. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!