Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, csajok őszintén ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csajok őszintén ti szeretitek ha a pasi a szátokba élvez? Vagy igazából utáljátok csak nem mondjátok meg neki?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én utálom és nem is nagyon engedem... Mondtam neki is, hogy undorító az íze, meg az állaga, adtam több próbát is a dolognak hátha, de öklendeztem tőle...
2012. szept. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van,aki kifejezetten élvezi,hogy csinálhaja,és élvezetet okoz a pasijának,van aki csak azért hagyja,mert szereti a párját,és örömet akar neki okozni,de ismerek olyat,aki ha csak meg látja,vagy érzi az ízét,akkor egyből hányik,allergiás rá...
2012. szept. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én utálom és ezt tudja is ...! -.-

19/L

2012. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem nem tuDOM MIÉRT :D Egyszerűen nekeme z is a szex része és beindít ha rá gondolok meg az ízére.
2012. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Exbarátnőm nem igazán szerette az ízét, viszont mégis csinálta, mert imádta látni, hogy mennyire élvezem. Nem is erőltettem direkt, mert tudom, hogy van, aki egyáltalán nem bírja. Embere válogatja.
2012. szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem nagyon :) legalábbis a mostani párommal...az előzőekkel nem csináltam, szóval szerintem ez kapcsolatfüggő is.
2012. szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Néha szeretem, néha meg nem..Az íze nem jó, de annyira meg nem vagyok finnyás , hogy ne csináljam, a lényeg a barátom öröme..!
2012. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. Ha valami nem jön be, azt megmondom neki.
2012. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam még, de egyáltalán nem is akarom.
2012. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még a számba se vettem a @ és nem is szeretném...
2012. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!