Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt randiztam egy sráccal..tök jól elvoltunk beszélgetünk,smároltunk meg minden,de amikor megfogtam a kezét akkor elhúzta.utána elég hüvösen viselkedet velem a kapuig kisért és csak simán 3puszival köszönt el.:S

este pedig egy srác (2éve haverok vagyunk)megosztott a idővonalomon egy képet ami alá szivet írtam. és a srác akivel taliztam egyből írta hogy féltékeny amiért másnak irjok sziveket és hogy utálja amikor más pasik irnak az idővonalamra.Viszont tegnap egész nap nem írt rám se fbon se msnen:(

most akkor csak szivat vagy akar is valami komolyabbat szerintetek?

16/L a srác 19.


2012. szept. 5. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit ki van rád bukva.

Biztos egy "régi módú" gondolkodású, és nem tetszett neki, hogy te fogtad meg a kezét, valószínű ő akar kezdeményezni mindenben. Most azért nem ír, mert másnak képzelt el téged, olyannak mint ő maga.

2012. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
írj neki te, egyszer megéri megtenni, főleg, hogy most lehet, hogy haragszik rád.. írd meg neki, hogy az a srác csak haverod...
2012. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!