Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek abba, hogy egy 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek abba, hogy egy 28 éves pasi szeretője legyek?

Figyelt kérdés
15/l
2012. szept. 5. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
te mekkora humorzsák vagy :)
2012. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez nem vicc, komolyan kérdezem
2012. szept. 5. 19:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerető egy 15 évesnek?:O Mi most jöttünk össze két hónapja (a srác szintén 28), én 19 vagyok. De még én is elgondolkozok rajta, hogy nem túl idős-e hozzám? Normális vagy Édes lyányom????
2012. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem tudom h vagy vele de én 20 évesen sem kezdenék egy 28 éves fickóval, már csak azért sem mert ha bele gondolsz h ő már érett férfi és normális esetben már 28 évesen családja van egy ffinak. te pedig még nagyon fiatal vagy ahhoz h ne adj isten gyereket csináljon neked és idő előtt családanyává válj. Lehet egyáltalán szó sincs ilyenről meg butaság amit írtam de a helyedben még csak gondolkodni sem gondolkodnék ilyenről. Meg ha megnézed le is csukhatják, ha kitudódik.. fiatalkorú vagy még.. Inkább legyen egy kordbeli barátod akivel egyenlő esélyekkel kis tapasztalattal de megismeritek magatokat és egymást.
2012. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Te gondolkozol mielőtt felteszel egy ilyen hülye kérdést???

Szerintem a válasz nyilvánvaló, de ha nem, akkor, ha egy kis eszed van, ne menj bele!

2012. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nehogymár o.O A szerető szó alatt gondolom a szexet is érti...túl fiatal vagy hozzá!!Ezekből a kapcsolatok sokszor nem végződnek jól:/

Inkább egy korodbeli fiúval járj...

2012. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jaj ő olyan más, és érett és megértő és vicces, ahjwww
2012. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 igaz

menj bele, majd 1-2 honap mulva gyere vissza sirdogalni hogy belezugtal

2012. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ attól, hogy a férfi milyen. Ha azt akarja hogy a szeretője legyél, semmiképp se menj bele, mert csak ki fog használni. Én 17 leszek most szeptemberben, és az én barátom is 28. Sokan elítélnek miatta, de nem érdekel mások véleménye, mert sok ennyi idős pasival ellentétben, ő nem használ ki engem. Több, mint 1 éve ismerjük egymást, 3 hónapja vagyunk együtt, nem sürget egyáltalán, még nem is feküdtem le vele. Tudom, közhely, hogy a 20-30as férfiak kihasználják a tinédzser lányokat, de itt sem szabad mindenkit egy kalap alá venni.

Szóval a legmeghatározóbb a Te, és a férfi hozzáállása. Ennek a férfinak, akiről esetedben szó van, van családja, barátnője, vagy valakije? Ha van, ne is gondolkodj rajta, semmiképp sem lehet köztetek semmi. Várj vele, ismerd meg. Ha sokáig hajlandó veled tárgyalni ahelyett, hogy sürgetne, talán komolyan gondolja. A sértő megjegyzésekkel pedig ne foglalkozz!

2012. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már inkább nem is mondok semmit. Kár koptatni a számat...
2012. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!