Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön az új osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön az új osztálytársam pedig nem is ismerem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha valakinek ismerős akkor azért van mert tegnap is feltettem ezt a kérdést de törölték mert rossz kategóriába raktam.


Hétfőn láttam először a srácot és megtetszett, olyan néznivaló :D nem beszélgettem még vele, de állandóan néz és én is őt. Ma mosolyogtunk egymásra órán, az ajtónál vagy padoknál előre enged, az utcán tök kedvesen mosolyogva köszön és rendes gyereknek látszik, de lehet, hogy van benne egy kis cigány vér. Igazából rajta nem látszik csak a tesóján egy kicsit. Apukám ilyen nagymagyar, anyám is egy kicsit és az egész családom és bennem is van ilyen, szóval ha összejönnénk akkor apám kinyírna, anyám segítene neki. Így is a féltestvérem egy cigánnyal összejött, 17 évesen szült egy gyereket, nem jár(t) iskolába és lopott is. Ezért is túl ilyenek a szüleim.

A másik meg az, hogy szerintem osztálytárssal nem túl jó így foglalkozni. Mit csináljak? Menjek oda hozzá beszélgetni? És mit mondjak neki? Vagy felejtsem el?

15/L


2012. szept. 5. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
de édes :)
2012. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Jajj ez a rasszizmus:( Nagyon rossz tud lenni!Igenis vannak rendes romák,bár igen kevés %-uk, de vannak!Ha tetszik neked és te is neki akkor menj oda, ismerkedj..még az is lehet hogy nem cigány származású:)
2012. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
haverod még lehet... nem kell feltétlenül összejönnötök...
2012. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Cigány ne keveredjen Magyarral! Keress mást vannak még ott mások is .) 1000+1
2012. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem lenne rasszizmus ha pár száz év alatt sikerült volna beilleszkedniük nekik, de nem sikerült, hulladékok!
2012. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, amúgy is így szokás új osztálytársaknál.. attól még hogy esetleg barnább bőrű nem feltétlen cigány. Majd megtudod, de ne ezzel a témával kezdj, hogy cigány e..
2012. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én azért nem jöttem össze az egyik sráccal, mert barnább volt a bőre a szokásos magyarétól, de a szüleit is láttam és 100% magyarok voltak. Első szerelem lett volna... és drága jó apukám tönkre is tette ezt az érzést. harmadik voltam (23L)
2012. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem a bőrszínével van bajom (mert amúgy napbarnított, kék szemű, fekete hajú) hanem maga a tudat, hogy cigány. Gondolom nem kell mondanom, hogy miért nem szeretem őket. Persze, van normális is, az egyik barátnőm is az de nincs vele semmi bajom. Viszont a srác tesója barna, feketehajú és 100% hogy van benne. Az unokatesója meg teljesen az. Nem értem. De normálisnak látszanak. A srác iszonyat helyes :D
2012. szept. 5. 20:09
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan ismerkedj meg vele, nem szabad rögtön a a külső alapján ítélni. Én pl neten ismertem meg egy lányt, így is szerettem bele(skypon sokat beszéltünk) és mikor Pesten találkoztunk akkor láttam meg hogy picit barnább mint az átlag :D De hidd el nem számított, mert én az emberi lényét szerettem meg és nem a külsejét. Sok sikert, remélem jól alakulnak a dolgok :D
2012. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, kék szemű cigány, biztos.
2012. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!