Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Tetszett nekem egy lány és hajtottam rá. Sokat beszélgettünk, ha valami problémája volt megosztotta velem és amikor már úgy éreztem hogy bevallom neki, hogy tetszik nekem, kijelentette hogy én vagyok a legjobb fiú barátja amit nem tudtam hova tenni. De aztán elkezdtem egy másik lányra hajtani és amikor neki is beakartam vallani előtte mondta hogy neki (is) a legjobb fiú barátja vagyok... Mit ronthatok el, hogy csak barátként tekintenek rám? Vagy csak nem voltam elég türelmes? Esetleg próbára tettek, hogy ezt hogyan reagálom le?

2012. szept. 5. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokat beszélgettünk, ha valami problémája volt megosztotta velem - lelki szemetesláda.

Ha nem viselkedsz férfiként, akkor barátzónába kerülsz.

2012. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A következő csajnak jelentsd ki, hogy nem akarsz szemeteskuka lenni.
2012. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És a csaj se engedje, hogy az legyél!
2012. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!