Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nők! Egy társaságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nők! Egy társaságban ti is rosszul érzitek magazokat ha éppen nem ti vagytok ott a legszebbek? Mit éreztek olyankor havan egy szebb nő is a társaságban? H viszonyultok hozzá pláne ha ott van a barátotok is?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 14:52
 1/9 arri001 válasza:
Háátt ez valójában egy érdekes kérdés. én azt tenném h figyelembe sem veszem a szépségét. van aki ilyen van aki olyan.
2012. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem érzem magam rosszul, már hozzászoktam :D
2012. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőimmel vagyok, akkor általában nem én vagyok a legszebb - legalábbis a saját véleményem szerint. De nem érdekel, mert szeretem őket. Ha a párom is a társaságban van és van ott nálam szebb nő, hát akkor se verem a seggem a földhöz, mert a párom nyilván azért van velem, mert én tetszem neki, engem szeret.
2012. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szörnyű... utálom.. ha van nálam szebb és aki csinibb jobb a teste jobb ruci van rajta én nagyon utálom azt az érzést :( :@
2012. szept. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert ilyenkor én elég rosszul erzem magam visszahuzodobb is vagyok..de azt is eszrevettem ha en vahyok pl a legszebb akkor meg a tobbi csaj utalattal nez ram.szoval sehogyse jo ez..es ha a baratom elvan a szebb csajjal na akkor kb sirhatnekom van es nagyon rosszul vagyok..kivancsi lennek h a.pasiknal h van ez naluk is.igy van?
2012. szept. 8. 09:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is, legalábbis velem. A társaságból messze én vagyok a legrondább, szóval ha odajön valami csaj, akkor általában le se szarnak még akkor se, ha én tudok a témáról a legtöbbet, szóval bizony, zavar. :) De természetesen nem a barátaimra vagyok dühös, maximum magamra.
2012. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És képzeld rajta kívül még hány szebb nő van, aki nem ott ül...

Ha kétszer olyan jó a humorod, mint az asztalnál levő hölgynek, akkor valószínű ez nem fog zavarni.

2012. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

a konkurenciára irigykedni és féltékenykedni egy kellemetlen, de egészen természetes dolog... én viszont lány létemre leginkább a szép fiúkat fojtanám bele a sörükbe, h miért kell tőlem szebbnek lenniük... :S

ez normális??

egyébként elég szép lánynak tartom magam. lányokra ritkán haragszom azért, mert vonzóbbak nálam. ritkán adódik ilyen helyzet, márcsak azért is, mert főleg fiútársaságban mozgok.

nekem nem a többi lánnyal kéne versengenem?

2012. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon utálom azt az érzést.. pl az egyik bnőm szebb nálam.. de ha 2en találkozunk egy csapat fiúval akkor általában engem keresnek meg kövi talira őt meg hagyják a csudába.. Szóval:o.. Valamit jól csinálhatok:D
2012. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!