Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfelejteni azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni azt az embert, akibe szerelmesek vagyunk?

Figyelt kérdés
2 éve szeretek egy férfit, de ő ezt persze nem viszonozza. Hogyan tudnám őt elfelejteni? Nektek sikerült már? Úgy érzem soha sem fog elmúlni ez az érzés, lehet soha nem fogok túllépni rajta pedig az élet nem állhat meg. Mit tanácsoltok?
2012. szept. 6. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
egyszer mindennek vége és ennek is vége lesz valamikor
2012. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne tarts vele semmilyen kapcsolatot. Egy idő után sikerülni fog... szerintem.
2012. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de nap mint nap látni fogom jövő héttől. És ha meglátom mindig zavarban vagyok, mert tudom, hogy tudja hogy tetszik nekem.

Ha meglátom még a lábam is remegni kezd, annyira tetszik.

2012. szept. 6. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Való igaz. A plátói szerelmek sokkal nehezebben múlnak, mint a beteljesültek. Nem derül ki, a szerelmed miért nem viszonozza az érzelmeidet? Kapcsolata van? Nem jössz be neki? Vagy nem is tud róla, hogy mit érzel iránta?
2012. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából fogalmam sincs miért nem tetszem neki. Nem vagyok csúnya szerintem. Talán annyi hogy nagyon félénk vagyok és szégyenlős, nem vagyok közvetlen.

Azt nem tudom, hogy van e barátnője mert nagyon titokzatos férfi, nem tudok róla túl sok mindent.

2012. szept. 6. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt is tisztázni kellene magadban, hogy miért lettél szerelmes belé! Talán éppen a titokzatossága fogott meg? Ezek szerint valójában nem is sokat tudsz róla. Lehet, ha megismernéd valójában közerebbről, ki is ábrándulnál belőle!

Az a legnagyobb baj, mivel nem ismered igazán, hogy Te valójában nem is ebbe a férfiba vagy szerelmes! Kívülről nyilván nagyon tetszik neked, de ehhez csak Te magad képzelsz el minden szépet, jót, szeretnivalót éppen erről az emberről. Te egy, a saját képzeletedben megalkotott, számodra ideális férfiba lettél szerelmes, akit beleképzelsz egy gyakran, akár mindennap látott szimpatikus testbe.

Talán információkat kellene szerezned erről a férfiről és valószínűleg rádöbbensz, hogy nem is olyan, amilyenről álmodozol, vagy próbáld más pasikban keresni - akik esetleg érdeklődnek irántad - az általad elképzelt szeretett tulajdonságokat. De legjobb, ha megpróbálod mással lekötni a gondolataidat. Nem tudom, hány éves vagy, de azt gondolom, bőven ráérsz még a szerelemmel foglalkozni!

2012. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, 7 éve szenvedek ezzel a sráccal, csak közben engem meg is alázott párszor, de nem tudok egyszerűen elszabadulni tőle, pedig volt, hogy másfél évig nem is láttam, de mégis mindig eszembe jutott. Próbálj meg más fiúkkal ismerkedni hátha segít.
2012. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!