Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész nap néznek a lányok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész nap néznek a lányok és már idegeítő. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

új osztály nem ismerem őket. már hétfőn észrevettem hogy folyamatosan néz 2 lány (barátnők) és amikor odanézek elnéznek. első padban ülök, ők is csak a másik oldalon és minden órán felém voltak fordulva, átültek második padba, onnan is néztek mert láttam, ma meg ültetés volt és én magas vagyok ezért hátul ülök ők meg első padba és állandóan fordulnak hátra. az egyik szokott integetni óra közepén, én vissza intek. a múltkor mosolyogtam rám mind a ketten. amikor szünetbe beszélgetek a többiekkel akkor se veszik le rólam a szemüket és amikor utcán találkozok és köszönök nekik akkor is csak úgy vigyorognak egymásra. nap közben is ez van amikor megszólalok. mit csináljak?

16/F


2012. szept. 6. 16:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
menj oda és kérdezd meg tőlük
2012. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egyszerű... láthatatlanná tévő köpeny...
2012. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
menj oda és foglalkozz velük is szünetben,beszélgessetek stb...éééés ki tudja még lehet valami jó is kisülhet ebből...
2012. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Fugázd ki őket a szünetben a WC-be!

Ezeknek dákó kell, egyértelmű!! Hegessz alájuk!!

2012. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem ne legyél velük kedves, esetleg legyél bunkó:D pl ne integess vissza, ne köszönj, ne beszélj hozzájuk.. am nem gondoltál bele hogy lehet azért csinálják ezt mert valamelyiküknek tetszel? szerintem inkább próbálkozz be:))
2012. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
kabd el mindkettőt!
2012. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Á, velem is csinálta ezt középsuliban egy fullos cicababa. Én pedig egy ritka ronda srác vagyok. Folyosón is volt két lány, akik foylton néztek, de nem kell az ilyet komolyan venni. Tuti csak szórakoznak veled, a jó fiúkkal mindig ezt csinálják ezek az aljas, szívtelen, érzéketlen, tini lányok. -.-
2012. szept. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Öreg. Ritkán adatik meg egy ember életében az esély egy triciklire úgy azért ne kelljen fizetnie. Neked meg megadatott gyerekkorban. Úgyhogy ideje lehántani a celofánt a farkadról és partiba dobni. Old valahogy egy korepetálást velük, mondjuk matekból, lényeg oldd meg hogy egyiküknél vagy nálatok legyen egy kis külön tanulgatás :D :D
2012. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 MadameViciouse ***** válasza:

bejössz nekik.Ha neked nem tetszenek és zavar,akkor mond meg,hogy idegesítő,hogy mindig bámulnak.

Ha meg tetszik valamelyik akkor hajts rá:D

2012. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
figyelj ha idegesítenek mond meg nekik hogy zavar ha valameik vagy mindkettő tetszik hajj rá sok szerencsét
2012. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!