Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most végülis mi a csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most végülis mi a csajozás lényege?

Figyelt kérdés

melyik verzió a sikeres?

-a) alfa hímnek láttatom magam a csoportban (erő, visszafogottság) várok, hogy rámtaláljon privátban

-b) folyamatosan fűzögetem a szálakat, hogy felépítsek vele egy kapcsolatot és abból továbbléphessek


-c) nem csinálok semmit egyszerűen csak várok, de finoman jelezgetek, ha nem hajlik nem lehet erőltetni a dolgot (vagy lehet?) viszont ha akar valamit akkor határozottan történni fog valami?


-d) ha a tárgyra térünk

- a) kerülöm az olyan jellegű témákat stb ami gáz vagy valami

- b) megpróbálok vele közvetlen lenni mintha már a barátnőm lenne?



Azért írtam ezt le, mert randiztam egy csoporttársammal és az egész este jól sikerült, bár semmi intim dolog nem volt. Bár telefonált a barátjával nem hiszem hogy ez volt a baj, másnap viszont amikor a többi fiú között voltam levegőnek nézett.... próbál lerázni


Szóval valamit rosszul csináltam, de mit?

Ha most közeledek hozzá erőszakosan el fog küldeni nem? Vagy közeledjek változatlanul és egyszer csak áttöröm azt a falat?


Mit is tegyek?


2012. szept. 6. 16:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
b
2012. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jó de akkor mit rontottam el a lánnyal, hogy nem áll szóba velem az este óta?
2012. szept. 6. 16:48
 3/21 anonim ***** válasza:
Csak barátnak tekint.
2012. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát ha szóba sem áll velem akkor annak se.... :S
2012. szept. 6. 16:51
 5/21 anonim ***** válasza:

Akkor elmagyarázom: Először is ha egy csoportban vagy ne csak "láttasd" magad alfahímnek. Légy alfahím!

A "nem csinálok semmit" az rossz! A nők nem fognak helyetted lépni. Soha! Mindig neked kell megtenni az első lépést, hiszen FÉRFI vagy!


A csajozás menete:


Vonzalom keltés: (példának írtad a csoporton belüli alfát, az remek eszköz. De lehet a humor, határozott fellépés, netán külső de a külső az nem ér semmit egymagában)Ha mondjuk megérint, vagy szexuális tartalmat hoz fel témának, vádold meg viccesen azzal, hogy nyomul. "Hé, még csak nem is csókolóztunk, de te már ilyenekről beszélsz? Rossz kislány!;)"


Komfort építés: Ha már beszélgettek és érdeklődik irántad (nevet a vicceken, mosolyog, kérdez tőled, stb) akkor kezdheted a komfortot építeni. Hogyan? Sztorizgatsz az életedből pl. Olyan sztorikat, melyben előnyösen szerepelsz. PL a csaj szeméről eszedbe jutott a kiscica, akit a múltkor kimentettél. Mindenkinek vannak jó sztoriai. Vagy bensőséges témákról kezdtek beszélgetni PL gyermmekkori emlékek. Vagy humorizálj. A lényeg, hogy juss a lelkének közelébe miközben jól érziket magatokat egymással.


Ha a komfort megvan, jöhet a csábítás.

Ide tartozik a csók és a szex.


Fontos, hogy a beszélgetés folyamán érintsd meg többször is, fokozatosan. Először kézfej, tenyér, aztán később arc, nyak stb. HA NINCS ÉRIINTÉS, BARÁTZÓNA LESZ BELŐLE! Ne vidd túlzásba a humorizálást, mert bohóc leszel, az is barátzóna.

Légy könnyed, ne mutasd ki, hogy megveszel érte. Teperjen Ő.


Most csak nagyon az alapot írtam le! Miért hidd el nekem? Mert működik!


Amúgy a csajt, akit írtál, most hanyagold. Rá se tekints. Ez zavarni fogja és idővel megkeres. És igen, ha randi közben telefonál (ráadásul a barátjával) az NAGYON NAGY BAJ!:(

2012. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Hunter92 ***** válasza:

Ne alfa hímnek láttasd magad, hanem legyél is az! És egy alfa hím nem vár, hogy majd a másik rátaláljon, hanem cselekszik. És az is jó, ha közvetlen vagy vele, mintha már régóta ismernétek egymást (ez pont ezért jó, mert olyan érzést fogsz kelteni benne, mintha már régóta ismerne). Térj csak nyugodtan a tárgyra, legyél tökös!


Az volt, a baj, hogy semmi intim dolog nem történt. Úgy értem, hogy ha nem érinted meg őt, nem közeledsz fizikailag is, akkor nem lesz az egészből semmi, max. barátzóna.


Először kelts benne vonzalmat, aztán építsd ki a bizalmat kettőtök közt. Az, hogy közben a barátjával telefonált egyértelmű jel volt, hogy nincs meg a vonzalom.

2012. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
És igaz!!!!, amit az előző írt. Egy kérdés is felé. Te valami Pick Up Artist vagy?
2012. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17:03 vagyok a 16:56-nak szól a kérdés?
2012. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Oké az fontos, hogy amikor hívta a barátja kiment a szobából. Én is úgy érzem hogy ott rontottam el, hogy nem másztam rá. Volt egy alkalom amikor át szerettem volna karolni a derekát, de pont kirohant a mosdóba, bár utána visszaült ugyanoda.
2012. szept. 6. 17:07
 10/21 anonim ***** válasza:
16:56-os amit írt szinte ugyanazt már 2 éve megtaláltam neten
2012. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!