Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy sok lány úgy gondolja hogy minden esetben a fiúnak a dolga a lépések megtétele, a kezdeményezés. De mivel én támogatom az egyenlőséget, és egyenlőség is van, úgy gondolom, hogy ez már nem teljesen így van. Ha egy lánynak bejön egy fiú, a néha teljesen érthetetlen, hasztalan jelzések helyett kezdeményezzen a fiúnál hasonló módon, mint ahogy általában a fiú szokta. Szerintem ebben nincs semmi rossz. Ti hogy gondoljátok? Ha nem értetek egyet, írjátok le a véleményeteket, kíváncsi vagyok mit gondoltok erről!
2012. szept. 6. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem inkább a fiu kezdeményezzen, de viszont egy olyan fiu esetében, aki nem olyan bátor, akkor jó ha a lány kezdeményez :D
2012. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled, kérdező.Nyugodtan kezdeményezhet a lány is.
2012. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben, ha egy Lánynak bejön egy Pali és megakarja szerezni, miért ne?! Nincs benne semmi szerintem. De inkább a pasi kezdeményezzen, ez a mi dolgunk.
2012. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Inkább a fiú.Milyen férfi az, aki nem mer kezdeményezni?!
2012. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyetértek, de sok lány akkor se fog kezdeményezni, ha a fene fenét eszik, mint ahogy van olyan fiú is, aki nem mer... ez már csak így lesz, még világ a világ. pedig aki mer az nyer :)
2012. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lány dönti el hogy melyik pasi fog kezdeményezni nála.... :) Ezt hívják kelletésnek
2012. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nyuszi vagyok, és bármennyire is tetszik valaki, amíg ő nem kezdeményez, én nem fogok csinálni semmit sem. Jó annak, aki elég bátor lányként kezdeményezni! :)
2013. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az, h a nőknek egyenlő jogaik vannak még nem jelenti azt, h a szerepek is ugyanazok.
2013. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
attól függ ki hogy nézi a dolgot. én nem úgy nézem hogy szerepek. van amelyik fiúnak szintúgy ciki mint a lányoknak, akik aztmonjdák. vagy nehéz, mert gátlásaik vannak.
2013. aug. 10. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!