Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, vagy beteges, ha idősebb férfit szeretek?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy ismerek valakit, akivel nagyon jól megértem magamat. Bármit megbeszélhetek vele, és a legjófejebb akit valaha ismertem. És akármikor meglátom, úgy érzem, hogy ő az igazi, és úgy tűnik, hogy ő is szeretne engem. De van egy kis baj... hogy ő negyven körül van, és 20 év korkülönbség, kicsit aggasztó. És már fél éve azzal szenvedek, h elfelejtsem, de nem tudom. Lehet, hogy őt is a korkülönbség zavarja, vagy mit tegyek? :(

2012. szept. 6. 17:24
 1/6 Danusz ***** válasza:
A kor azt csak egy szám, jó pár házasságot ismerek, ahol a körkülönbség még ennél is nagyobb. Sok lánynak bejönnek az idősebbek, valahogy a tapasztaltságot látják bennük. Ha tényleg nagyon kedveled, és ő is téged szerintem semmi akadálya annak, hogy összejöjj vele! Sok sikert!:)
2012. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem beteges!
2012. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. szept. 6. 17:47
 4/6 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha még nem vagyok 18? Persze ne gondoljatok rosszra, mert ő semmit nem lépett így, nyilván ezért is, mert h még épp nem, de azért az ami a legrosszabb nekem, h kiskorúként ismertem meg. SENKI NE ÉRTSE FÉLRE! RENDES EMBER NEM PEDO!!!
2012. szept. 6. 17:53
 5/6 anonim válasza:
Ha majdnem annyi vagy, akkor miért lenne fura, hogy kezd veled felnőttként bánni. Meg gondolom pár évet még várnátok a dologgal úgy is. :)
2012. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cseppet sem beteges! A kor amúgy sem számít. Legyél vele együtt, azt max szétmentek, de nem egy fiatal csaj van 40 fölötti férfival. 40 évesen én is 20 éves buxákat akarok majd tologatni. :D
2012. szept. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!