Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért nem mertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem mertek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 17:41
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy mernek, de ez nem az ő dolguk lenne. Így is kínos mikor kezdeményeznek és meg kell mondanom, hogy hagyjanak már békén:D 24F
2012. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon ciki ha visszautasítanak egy lányt, és az önbizalmának sem tesz túl jót. Félnek a csalódástól, és ezt nem merik megkockáztatni.
2012. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
mert az nem ciki ha fiut utasítanak vissza mi?:D
2012. szept. 6. 17:45
 4/40 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek az utolsóval és én még hiszek abban, hogy majd eljön értem a szőke herceg fehér lovon :DD
2012. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
88%

Sokan nem igazán kedvelik a töketlen selyemfiúcskákat, akik még köszönni sem tudnak.

Akiknek meg ez kell, ahhoz csak gratulálni tudok.

2012. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
ki kedveli a bunkó elkényeztetett csajoakt akik még köszönni se tudnak?:D És ez hogy jön ide?
2012. szept. 6. 17:58
 7/40 anonim ***** válasza:
mert azzal jönnek hogy akkor rib@ncnak nézik őket és ezért nem, és ezzel le is van náluk tudva...
2012. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Hát én eddig szinte mindig én kezdeményeztem,mert pasik nem igazán mernek odajönni hozzám,de őszintén szólva már nagyon unom...nekem kell őket felcsípni az ágyba is csak kidőlve fekszenek és enyém a munka nagyobb része ááá valamit pasik is kezdehtnének már magukkal.


21/L

2012. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

1. Nem a nő dolga. De a mai világban alig létezik férfi.

2. Ha kezdeményez és a pasi a bunkóbbik fajtából van, akkor egyedül vagyis inkább a haverjaival (mert egyedül nincs nagy szája) cikizni fogja a csajt.

2012. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Képzeld el kedves kérdező ha a csaj kérné el a telószámodat és a csaj hívna el randira v ienek... fura nem?!
2012. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!