Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem volt még pasim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még pasim? Ennyire ronda lennék? Vagy a fiúknak csak a k*vák jönnek be?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Küldj képet s megmondom.
2012. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt így láthatlanban nehéz megválaszolni.
2012. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát csak te tudhatod,hogy miért nem volt még pasid.De amúgy hány éves vagy?
2012. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérek képet.
2012. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Változtass a hozzáállásodon. A fejben dől el minden, nem a külsőségekben. Valószínűleg nem vagy ronda, csak a mentalitásod rossz. Ha tetszel magadnak, másoknak is fogsz.


Tudom, hogy sablonos szöveg, de nem véletlenül lett az.

2012. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
amúgy 16 vagyok :)
2012. szept. 6. 18:56
 7/11 anonim ***** válasza:

16 vagy?

Akkor még ne temessed el magad.

2012. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azért nem volt még pasid, mert nem vagy qrva.
2012. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, azt hittem 20 fölött vagy, így viszont csak azt tudom mondani, hogy rengeteg 16 éves lánynak nem volt még barátja, úgyhogy nem futottál még ki semmiből. Persze 16 évesen sem árt az egészséges mentalitás.:)
2012. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugalom, ez sok lánynál így van. Nekem is van egy lány osztálytársam, aki nemsoká 18 lesz, és még nem volt barátja. Egyébként néhányunk nem a k*rvákat szereti, de ellenben minket meg a lányok nem szeretnek szinte soha.
2012. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!