Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen típusú fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

kedves aranyos megbízható vicces :))

inkább a belső tulajdonság a fontos a külső annyira nem számít !

2012. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

külsőre/belsőre? valami irányvonal...?

avagy szabadon szárnyaljon a fantáziám?

2012. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Szőrös farkú
2012. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
külső is és belső is
2012. szept. 7. 14:08
 5/15 anonim ***** válasza:
a hosszú hajú pasik mint Jézus, és nem rockerek.
2012. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

egy l'0f@szt nem számit a külső -.-""" ugyanugy (ha nem jobban) számit a külső mint a belső. ha külsőre valaki nem jön be egy csajnak, belülről lehet a "világ legjobbb pasija" akkor is lesz@rják :S ennyi...

ez ugyanugy igaz nálunk is. ja nekem egy csaj nem jön be akkor SOHA nem fogok vele összejönni... jah és ne mondjátok, hogy igy sose találok csajt, mert igenis LEHET!

2012. szept. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mert ha túl fiatal, akkor nem biztos, h adnod kell a véleményemre, elvárásaimra...
2012. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Személy szerint engem meg kell fogni valamivel akár külsővel, akár belsővel. Ha egy fiú teljesen átlagos, a személyisége megnyerő és érzek benne valami pluszt, akkor már nem lesz közömbös számomra. Természetesen nekem is van ideálom, de nem feltétlenül azt keresem. Az élet már okozott meglepetéseket ilyen téren. :)
2012. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Külsőre nekem is a hoszabb hajúak,normál testalkatúak.

Belsőre:kell hogy érett,férfias legyen,a humor nagyon fontos,és legyen romatikus alkat.

2012. szept. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2012. szept. 7. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!