Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ilyenkor jobban értékeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ilyenkor jobban értékelitek a lányt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy tetszik egy lány. Nem adja magát könnyen.

Vagy ugyan úgy mint, pl. aki rögtön "odaadja" magát nektek?

Vagy ez nektek nem számít?


2012. szept. 7. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Jobb, ha nem adja magát könnyen.
2012. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, az előéleten múlik.
2012. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kell harcolni érte, teremtek olyan helyzetet, hogy harcolhassak érte. Többre becsülöm, amit el tudok nyerni.
2012. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy számít. Én eddig csak olyan lányokba szerettem bele igazán, akikkel nem egy buliban jöttem össze, hanem tenni kellett értük valamit. Ez azt jelentette, hogy nyitottak voltak és kedvesek, sokat randiztunk, beszélgettünk, de mondjuk hetek, hónapok után lett meg az első csók, mikor már tényleg nagyon egymásra voltunk kattanva, és mikor tényleg tökéletes volt a pillanat.

Az ilyen bulikban összejövünk és smárolunk kapcsolatoknak nincs semmi varázsa, megvan a skalp és kész. Utána pedig még mi vagyunk a bunkók, mert nem érdekel a lány, meg nem hívjuk fel őket másnap. Ez kicsit eltért a tárgytól, le is zárom a mondandómat.

Sokat számít, az a lényeg.

2012. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És akkor keverjünk hozzá egy csipet sót, és egy kis borsot
2012. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem ez a lényeg! Mikor fogjátok már fel?


Ha lefekszel velem 1 hét után vagy 1 hónap után teljesen mindegy nem foglak jobban értékelni.


Attól függ h milyen ember vagy , nem az h mennyi idő után adod oda magad.

2012. szept. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát ha könnyen adja magát és másnak is odaadta már magát az rossz. ha én vagyok az első neki, az jó :$ (nekem is ő lenne az első) 20 F
2012. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A FÉRFIAK, ismétlem FÉRFIAK, nem azok a rózsaszín pólós nyálgép emo hajú kötsögök, szeretik, ha egy nő nem adja oda könnyen magát. Tudat alatt beindít valamit, hogy na ezért a lányért most kűzdeni kell. És az olyan lányokat értékelni, és szeretni is fogják. :)
2012. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mikor van az első szex a másik értékelése szempontjából. A személyiségébe szeretek bele. De ha pl 4 hónapig "várakoztat" akkor inkább hagyom is a dolgot, mert ez azt jelenti, hogy nem is kíván annyira és valószínűleg később se akarna annyi szexet, nekem pedig sok kell, úgyhogy inkább nem is pocsékoljuk egymás idejét. 24F
2012. szept. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

meg kell találni a középutat.

ha egyaltalan nem adja magát akkor 1honap utan vege szokott lenni a kapcsolatoknak. (legalabbis az en esetemben)

2012. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!