Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kerüljem el azt a szitut,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljem el azt a szitut, hogy ha kedves vagyok a pasikkal, barátkozom velük, azt gondolják, hogy akarok valamit tőlük?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem szeretnék párkapcsolatot, most sem és még egy ideig nem. Addigis vannak pasik, akik érdeklődnek, páran, és el is hívnak erre-arra. Nem utasítok el senkit, aki barátkozni szeretne, mert én is szívesen ismerkedem. Csak az a baj, hogy hamar ki szokott derülni, hogy nem csak barátkozni akarnak, én pedig nem érzem magam késznek újabb párkapcsolatra (olyan is van, aki csak barátságot szeretne, de sokszor nem így van). Némelyik tényleg nagyon rendes, kedves, vicces, de nekem nem megy.. És sajnálom ezeket a helyzeteket.
2012. szept. 7. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:

én is sajnálom de nincs mit tenni.

egy mód van rá: elkerülöd őket vagy a felszínes ismerettség vékony pengéjén lavírozol, nem adsz sokat magadból.

velem akkor is eljátszották hogy többet akarnak ha nyíltan kimondan hogy "olyan vagy nekem mintha a testvérem lennél" vagy "örülök hogy szingli vagyok".

hozzájuk nem értem, nem flörtöltem, nem adtam ajándékot, nem dícsérgettem se külsőt se beslőt ... ésmégis.

aki mindenáron jeleket akar belelátni a legapróbb mozdulatodba az azt fog akárhogy próbálsz ellene tenni.

böfögtem, f..ingtam a jelenlétükben, a legtrébb melegítőben találkoztam velük, no smink és még így is.

2012. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miután a leírtakból gyaníthatóan a férfiak számára vonzó csaj vagy, életed következő 20-30 éve arról (is) fog szólni, hogy próbálkozni fognak nálad. Akkor is, ha lesz pasid, de ha szingli vagy, akkor pláne. Ezt megszűntetni legfeljebb önmagad látványos elcsúfításával vagy szexuálisan érett korban levő hímneműek teljes elkerülésével tudod. Inkább azt kell kialakítanod, hogy magadban hogy kezeled ezt a helyzetet. Találd meg a saját módszered az elutasításra, de mindenképp mondd meg az őszintét, hogy részedről többről nem lehet szó, és ne ess kétségbe, ha ennek ellenére próbálkoznak. Sokkal szerencsésebb vagy, hogy ezzel a problémával küzdesz, mintha a másik véglet lenne, és a kutya sem akarna tőled semmit.
2012. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig külsőre nem vagyok nagy valami, ezt meg is mondták már páran, inkább az értékrendem az, ami vonzó szerintem.
2012. szept. 7. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak azzal legyél kedves aki neked is bejön!
2012. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a nem akarok kapcsolatot duma nekem elég fura... szerintem ha egy érett nő (?) nem akar semmilyen nemű emberi lénnyel érzelmi kapcsolatot kialakítani azzal súlyos gondok lehetnek a háttérben. - Persze itt a hosszabb távú elhatárolódásra gondolok -.

Viszont tapasztalat, hogy a nyers elutasítás az ami a leginkább visszarettenti a pasikat. Ha próbálkoznak rögtön le kell oltani. Attól ne félj, hogy megsérted. Az ilyeneket nem lehet semmivel sem megbántani.... 2-3 oltás és a pasi ösztönösen behúzza fülét farkát és új "préda" után kajtat. Nem mellesleg így kiszűrhetnéd azokat a pasikat is a környezetedből akik tényleg barátként tekintenek rád.

2012. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ma 15:44 Látatlanban nem akarok vitatkozni a ténymegállapításoddal, bár magamban jó esélyt adok rá, hogy tévedsz. A lényegen azonban ez nem változtat. Az adott kérdés szempontjából érdektelen, hogy miért vonzod a pasikat. Vonzod és kész.
2012. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

- beszélj más pasikról vagy "flörtölj" másokkal, miközben a fickóval vagy

- ha hozzád ér, akkor húzódj el előle

- éreztesd vele, hogy közömbös neked az illető, kvázi "bocs, de ezt beszoptad"


Kegyetlen dolog, de utasítsd el őket már az elején, és akkor nem fogod hülyíteni őket.

2012. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább barátnőket gyűjts aztán ha már készen állsz pasikkal is ismerkedj addig mégis minek.
2023. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!