Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne értsen félre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne értsen félre?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel az utóbbi reggeleken egy buszon utazunk. Ismerjük egymást (igaz, nem vagyunk barátok), és mellesleg ő haverom barátnője. A buszon csak köszönünk egymásnak, semmi több.


Közös ismerőseitől hallottam nemrég, hogy a lány szeretné, ha az utazásunk alatt beszélgethetnénk néha egy pár szót, de nem mer kezdeményezni, mert úgy látja, hogy visszahúzódó és távolságtartó vagyok. Én viszont nem tudom, mi tévő legyek. A lány szimpatikus nekem, de attól tartok, hogy ha leállok beszélgetni vele többször is a buszon, beindul a pletyka, hogy én titokban hajtok rá (a barátja nem utazik a buszon reggelente), és nekem semmi kedvem sincs utána haverom előtt magyarázkodni, hogy márpedig erről szó sincs, arról nem is beszélve, hogy őt könnyen felidegesítik az ilyen pitiáner pletykák is. Ugyanakkor a lány kedvében is szívesen járnék. Szerintetek mi lenne ilyenkor a helyes döntés? Jobb teszem, ha nem csinálok semmit, mint eddig?


(Mellesleg tetszik, de haverom miatt meg se fordul a fejemben, hogy ráhajtsak, és talán emiatt tűnök távolságtartónak)



2012. szept. 7. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Na, most hogy itt a suli, megint jönnek a "van egy lány/fiú, akivel egy buszon utazunk..." kérdések...
2012. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha a barátja úgyis a haverod akkor ezt vele is le tudod tisztázni. Egyébként meg nincs benne semmi ha beszélgetsz a lánnyal.
2012. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!