Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik a pasiknak?

Figyelt kérdés

Szóval voltam mostanában bulizni/szórakozni barátaimmal, ilyen beülős, iszogatós bulikról van szó. Nem vagyok az az annyira kiöltözős lány, de azért mindig alkalomhoz illően öltözködöm, csak hát nem veszek fel ilyen koktélruhát stb. egy buliba. Sminkelni sem nagyon szoktam. A hajamat megcsinálom is megcsinálom.


Szóval a probléma az, hogy sosem érdeklődnek a fiúk, pedig nem iszom magam annyira részegre (mert ugye sokszor kifogás az, hogy egy lány ne igyon), mindig vidám vagyok, jól érzem magam a buliba és beszélgetni is szoktam sokat. Akikkel voltam pl. bulizni, ozzájuk meg odamennek, mert utólag/másnap elhívják őket vhova meg ilyenek.

Néha olyan rosszul esik, pedig szerintem nem vagyok csúnya meg kedves is vagyok :(


Jah és őszinte véleményt kérek, hogy mit változtassak, nem azt, hogy privátba írjon vki


2012. szept. 7. 16:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jah és azt nem írtam oda, hogy egyetemisták vagyunk, tehát 20-22 évesek (Én 20)
2012. szept. 7. 16:57
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem így látatlanban is szimpi vagy! Sztem nem benned van a hiba, hanem csak a közeg nem fogadóképes rád, azaz nem ők a célcsoportod. Barátként még lehetnek megfelelők, de partnert máshol kell keresned, és találod - mert kár lenne érted, ha parlagon maradnál.

f36

2012. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy a megadott adatok semmire nem elegek, az alap "kép" sincs meg rólad előttem. Tény, hogy vannak nők, akikhez nem mennek oda a pasik, vagy azért, mert túl szépek, vagy azért, mert túl jellegtelenek.
2012. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fesd a hajad vörösre és gyere le a Creolba, egy rajongód már biztosan lesz.
2012. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez pasifüggő, nekem pl. a nagy csöcsök tetszenek.
2012. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Képet nem szeretnék feltölteni, mert tudom hogy ismerősök is vannak fent itt gyk-n. Én közepes szépségűnek mondanám magam, mert lehet hogy arcra szép vagyok, meg vékony, de tudom, hogy nem öltözködöm kirívóan. Most mutatok egy képet, amit csak így találomra kerestem, az ilyesmi stílusú ruhákat szeretem (tehát ilyen félvállas, kicsit lazább stb). De pl. egyik bnőm egy sima fehér pólóba és egy hosszú nadrágba jött és így is tetszett a pasiknak (na jó, ő tényleg szép alapból)
2012. szept. 7. 17:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem fogjuk tudni eldönteni, hogy a külsőddel van-e gond vagy más a probléma. Sok ember rosszul ítéli meg a saját külsejét.
2012. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet csak nem mernek kezdeményezni, vagy csak egy éjszakás kapcsolatokat keresnek, arra meg a plázacicák az alkalmasabbak, stb.


Smink hiánya nem gond, úgy vettem észre a többséget ez egyáltalán nem zavarja, sőt, sokszor előnyben részesítik, mert túlzásba viszik a sminket, meg még fiatalon semmi értelme, max alkalmanként.


Vagy menj oda és te kezdeményezz, vagy várj és előbb-utóbb lesz valaki.

Nem tudom hogy nézel ki, de még a ronda csajoknak is előbb-utóbb mindenképp összejön egy pasi.

2012. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, egy ronda pasi. Sminkelni nem kell de akkor sírni sem, hogy a jól sminkelt sikeresebb. A jó és nem túlzásba vitt smink nagyon sokat tud dobni még egy alapból szép lányon is.
2012. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szájszag, amiről lehet nem is tudsz, vagy egyéb..., na jó csak tippeltem. Tényleg kell az a fotó, nem meztelen, tehát akkor miért nem láthatunk, az utcán is ezren látnak. Látod, nem vagy még eléggé nyitott, itt a probléma...
2012. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!