Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ! Aranyos és kedves, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

! Aranyos és kedves, vagy flegma és beképzelt legyek? 16/L

Figyelt kérdés
Mindig kedves vagyok, türelmes, jólnevelt, tudom hogy kell viselkedni, szeretek nevetni, és másokat megnevettetni. Valmint műveltnek is tartom magamat. Mégsem tetszem senkinek, még sosem dícsért meg egy fiú sem, nem volt barátom sem. Pedig már nagyon vágyom rá. De miért nem? Miért tűnik úgy, hogy a környezetemben lassan minden lánynak lesz barátja rajtam kívül? Miért talál mindenki társat magának, engem miért nem kedvel egy fiú sem? Nagyon el vagyok keseredve! 16/L
2012. szept. 7. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ne legyél mert akkor az fog rólad sugározni:)

Majd eljön a te időd is nyugi:)

2012. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mások kedvéért, elvárásaiért ne változz meg! Így is ritka már manapság az ilyen lány... Én a két kezem összetenném egy ilyen lányért, ne akard tovább csökkenteni az egyébként is alacsony számot! :)
2012. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Egy kicsit legyél vagány, a fiúknak az tetszik ha a csaj egy kicsit el van szálva.
2012. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Légy önmagad!Vannak még rendes fiúk, akik az olyan lányokra vágynak mint te!Ne változz meg!Én is más vagyok,irántam sem érdeklődnek annyira..de nem érdekel néhány fiúért nem fogok megváltozni!:)

14L

2012. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért vagy elkeseredve? Hol van az leírva, hogy 16 évesen már túl kell lenned az első pasidon?
2012. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen aranyos és kedves lény elsősorban, de a türhő tapló baromállatokkal lehetsz bátran flegma :)))
2012. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Maradj olyan, amilyen voltál :) 20/f
2012. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mint fiú énis egyetértek az utolsó kettővel, senki sem szereti amúgy a flegma pics@kat, az olyan lány mint te ritka.Külömben lehet hogy tetszel több fiúnak is csak nyuszik és nemmernek kikezdeni veled.

17/F

2012. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Legyél kedves! 16/F
2012. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ma 17:22. nem azért van elkeseredve h most kifut az időből. hanem azért, mert h mindenkinek van barártja/barátnője a környezetében, és ő is vágyik rá.:)
2012. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!